Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? Tanácsok, tapasztaltok? L/16

Figyelt kérdés
Van egy fiú F/18 év eleje óta alakult köztünk a dolog, csak amikor ő közeledett felém, és elhagyta volna értem a barátnőjét, én nem akartam vele összejönni, és mást választottam, és amikor Én akartam kapcsolatot vele, már Ő volt elutasítóbb. A barátnőjével lassan 1 éve együtt vannak, de távkapcsolatban leginkább, nem találkoznak túlzottan sokat, de amikor együtt volt vele, gyakran találkozott velem. Most fél hónapja körülbelül volt 2 találkozásunk amit ő kezdeményezett, csókolóztunk, volt petting is ( én nem csináltam neki komolyat), szexet is akart, de én nem engedtem, és Ő azt mutatta ki, hogy elhagyná a barátnőjét értem. De aztán hazudott, 1 hetet volt a barátnőjével "nyaralni" és stb... de nem ezt mondta. Nem is ez az érdekes. Beszéltünk azóta... De nem is küldött el, én se Őt. De tudom.. vagy is érzem, hogy új fejezetet kell nyitnom, mert ez nem állapot. Tippek??
2012. júl. 19. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Növessz gerincet. Ez a pasi nem érdemel meg téged, a barátnőjét meg főképp nem.

És ha összejönnétek?! Folyton aggódhatnál azon, hogy vajon mikor csal meg téged is valami hasonlóan "szerelmes" lánykával.

2012. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HA egy olyan pasira nyomulsz, akinek barátnője van akkor te egy rib@nc vagy.
2012. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 okoska31 ***** válasza:

tedd magad valaki alá, képletesen persze.

másik pasi.

azzal fogsz tudni túllépni rajta.


egyébként meg semmi nem volt köztetek komoly, és át is vert rendesen. kár sírni utána.

2012. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De kegyetlen mód.
2012. júl. 19. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát volt barátnője, de Ti csókolóztatok és pettingeltetek, és járni is akarsz vele. Hagyd őket békén, mert ez így nagyon nem gerinces tett!
2012. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérlek.. Mint ha én zaklattam volna mindig is a pasit. Mindig ő hajtott, na meg persze hitegetett...Tapasztalatnak épp elég jó, hogy ilyenbe többet ne fussak.
2012. júl. 19. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!