Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe úgy hogy csak msn-en történik a beszélgetés, személyes találkozás nélkül?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 23:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nemigazán.
2012. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Csak virtuálisan.
2012. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egyre inkább kezdek beleszeretni.
2012. júl. 19. 23:29
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez inkább csak kedvelés és a kíváncsiság a kézzel fogható iránt.

2012. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején csak msn volt, az első randira beleszerettem. Ez kèt ès fél éve volt, múlt hèten pedig megkérte a kezem.

(nem netes ismerettség)

2012. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nézd!

A 100 éves háborúk idején, jó ha kétszer találkoztak a felek. Igyekezni kellett, akkor is. Lehet, majd feltalálják az USB-s dugást is.

2012. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Inkább abba szeretsz bele, akit te elképzelsz a fejedben, hogy az Ő.
2012. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lehetséges... Azt hiszem én is épp ezen esek túl. Msn-en beszélünk minden nap, láttam képeken, kamerán keresztül, beszéltünk telefonon is. Szóval tényleg csak a személyes találkozás hiányzik. És azt hiszem, hogy már beleszerettem, nem akartam tudomásul venni, hiszen nem hittem ebben az egészben. De mégis megtörtént, pedig eléggé ellene voltam, nem tudtam elképzelni, hogy ilyen lehetséges... és mégis :)
2012. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem bele lehet. Lehet, hogy most ilyesmin megyek keresztül én is. :)
2012. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Még morse-val is
2012. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!