Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6 hónapja beszélünk msn-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja beszélünk msn-en, és úgy érzem, hogy szeretem. Ez gond?

Figyelt kérdés
Van egy srác, hat hónapja msnezek vele, április végén fogunk majd találkozni egy koncerten. Bár hiába próbálok ellenkezni az érzés ellen, néha tényleg úgy érzem, hogy hiányzik, vagy hogy szerelmes vagyok belé... de azért furcsának találom, hogy így, találkozás nélkül ilyen érzéseim vannak..

2012. ápr. 4. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
kb velünk is így volt a párommal:) azóta másfél éve együtt vagyunk
2012. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekünk is így volt.. kb fél évig dumáltunk msn-en, majd találkoztunk és ezt követően 1-2 hét múlva össze jöttünk... azóta 6 év telt el.. ;-) Szal teljesen normális. :)

21/L

2012. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ott lehet probléma, ha élőben meg csalódást okoz valamivel pl. nem fog tetszeni, vagy a beszélgetés nem megy majd, de amúgy meg nem gond. :)
2012. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapig msn-eztem a csajjal, utána fél évig jártunk is, csak fokozatosan leépült a dolog, mert a nagy virtuális szerelem nem tudott rendesen átszivárogni a reális szerelembe. (homokórával elképzelve)

Szóval hiába érzel szerelmet iránta, csak személyesen alakulhat ki igazi szerelem. Virtuálisan soha, az csak egy szerelmet helyettesítő funkció.

2012. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A képzeleted által kialakított romantikus álomképedbe vagy szerelmes, amely megtestesíti a vágyaidat és hibátlan. A valóság sokkal de sokkal kiábrándítóbb lesz, ha teljesen megismered!

28F


ui: Megadod az msn címedet? :D

2012. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is attól félek leginkább, hogy keveset tudunk találkozni, mert nem azért volt ez a fél év, mert nem akartunk találkozni, hanem mert jó 80-90 km-re lakunk egymástól... =/ utolsó... írtam privátot =DD
2012. ápr. 4. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
én 260 km szoktam utazni, szóval nincs lehetetlen :P
2012. ápr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló egy lángelme :D


amúgy tényleg igaza van!!!


én is inkább már a plátói szerelmet választom, akkor legalább nem tudok a mocskos dolgairól... így megmarad nekem tökéletesnek..

2012. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szandiandi2 válasza:
Híd el hogy ez normális de ha szereted ne nyumuly nagyon rá mert elkezd félni
2012. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!