Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Megtetszett/régóta tetszik egy fiú, el is képzelted vele a "jövőt". A jövőn azt értem, hogy pl elgondolkodtál az esküvőn, a családon, gyerekeken, stb.. Volt már veletek ilyen, vagy csak én vagyok ilyen "hülye", aki ennyire előretervez? Amúgy 16 múltam és még nem volt fiúm.

Kort is írjatok! Köszönöm!


2012. júl. 19. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
igen 20/l
2012. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen 14 éves koromban :D

19.L

2012. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem minden lány így álmodozik, csak miután egyre több pofont kap, egyre rövidebb távú ilyesmi elképzelései vannak :)

én pl már nem nagyon agyalok ilyenen, max azt képzelem el milyen lehet vele esetleg együtt lenni, mármint párkapcsolatban

aztán ha komolyodik akkor már talán

21L

2012. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. 17L
2012. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális. Meg az is, hogy vágysz egy kapcsolatra és nyilván később családra is. Ha nagyon szerelmes vagyok, akkor én is agyalok ilyesmin, bár az igaz, amit fenntebb írtak, minél több pofont kapsz, annál kevésbé mersz ilyesmiről akár csak álmodozni is...

21/L

2012. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Majd kinövöd. :D
2012. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!