Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fut a sok huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fut a sok huszonéves lány negyvenes pasik után?

Figyelt kérdés
pénz, jobb partinak gondolják? az idős férfiak kihasználják ezeket a lányokat?
2012. júl. 15. 18:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nem csak a pénz, de az is benne lehet.

A huszonéves fiúk nem akarnak még gyereket, házasságot. Legalábbis nagy részük.

2012. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
pénz, egzisztencia, "férfiasabb" kinézet...
2012. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A részletekben az összes kérdésedre a válasz:igen
2012. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
A korunkbeliek még mindig éretlenek.
2012. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl bejönnek a sármosabb idősebb pasik, akik nem komolytalanok és nem minden hétvégén a haverokkal b@sznak be

volt bazi gazdag pasim is, de nem engedtem, hogy mindent fizessen, utálom ha költekeznek rám, peddig akkor még minimálbérből élő egyetemista voltam

24L

2012. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül ők azok akik futnak...

én ha elmegyek egy buliba, a velem egykorú pasik vagy keresztülnéznek rajtam, vagy zavartan mosolyognak és nem jönnek oda. kik kerülgetnek? a 40-esek sőt, volt hogy egy elegáns helyen egy 70 éves ősz hajú férfi súgta oda diszkréten hogy tartsak vele külföldi útra, támogatja a taníttatásom.

mit csináljak, én menjek oda a huszonévesekhez és könyörögjek hogy vegyenek észre, ne csak szexet akarjanak?

az idősek szinte egytől-egyig komoly kapcsolatot keresnek, nem sietnek, udvariasak.

az már más kérdés hogy én fiatalabbra vágynék de ha nem kellek nekik, hát egy idő után feladom és esélyt adok a korosabbaknak.

21/L

2012. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

azért ti is tudjátok huszonéves lányok, hogy nem minden huszonéves fiú komolytalan.

nem lenne szabad általánosítanotok.

2012. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

18:20-as detto ugyanígy vagyok.


Néha már az jut eszembe hogy biztos olyan csúnya vagyok hogy a 20-30 évesek azért nem vesznek észre, az idősebbeknek meg már mindegy hogy milyen vagyok. De tényleg a fiatalok rám sem néznek, a 35-50ig meg mindig megbámulnak pl.


De hogy válaszoljak: egy 40 éves férfi még nem öreg, nekem is bejön egy 42 éves pasi, de ennyiben is marad a dolog. Nekem ilyen korú pasi nem kellene ÚGY. Én 22 vagyok, a fia meg 18 na, lánya lehetnék majdnem. Teljesen más az érdeklődési kör, mellette kislánynak érezném magam, szóval ez csak olyan szint nálam hogy jóképű és ennyi. De amúgy sok lányt ismerek akiknek vonzóbbak az idősebbek, nem feltétel hogy gazdagabb legyen, mondjuk tény hogy ezek a párok 6 hónapon belül gyereket is vállaltak.

2012. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalom, hogy a velem nagyjából egykorú fiúk annyira komolytalanok, és még annyira "gyerekek", hogy fontosabb nekik a szórakozás, mint a jövőjük kiépítése. Viszont, azok a srácok, akik meg nagyon ráfekszenek a sulira, nehezen megközelíthetők (már csak azért is, mert ritkán mozdulnak ki). Vagy a rendes fiúk már foglaltak, és én nem vagyok olyan, aki széttúr egy kapcsolatot.


Azt is gondolom, hogy nekem volna zavaró, ha egy tőlem húsz évvel idősebb karikázna körülöttem, mert szinte az apám lehetne. És hát naiv az, aki egy apja korú embernek feltétel nélkül elhiszi, hogy komolyan gondolja a dolgot.

Én bizonyos értelemben büszke vagyok, mert zavar, kiszolgáltatottá tesz, ha v.mit pl. nem én állok magamnak, nem én intézem el. És hát én nem szeretek senkinek sem "szíveséggel" tartozni....


Az élet nem tündérmese, szóval igen, ahogyan írtad, kérdező, ezek az idősebb f*szik játszanak a lányokkal, és sok lánynak bejön az az életmód, hogy a semmiért mindent megkap, cserébe néhányszor megalázza magát.

2012. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
persze az sokkal felnőttesebb, hogy lepontozzátok a hozzászólásomat, mert nektek nem tetszik :))
2012. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!