Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Kinek van "rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Kinek van "rendőrfétise", és miért?

Figyelt kérdés
Kort is )

#hbkjnjkn
2012. júl. 20. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Remélem minél többnek mert rendőrnék készülök, úgyhogy lányok,asszonyok csak serényen.
2012. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Már bocs, de mi köze a foglalkozásnak a fétisekhez? De biztos csak én vagyok túl naiv.


De biztos soknak bejön, ahm de inkább környékezz meg néhány rendőrlányt, mert tőlük a nem rendőr pasik félnek és nem jönnek össze velük.

2012. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a rendőrök (persze azért ha más kritériumoknak is megfelel:D) mert férfias, biztonságban érezném magam mellette. De a katonák, tűzoltók és a mentősök még jobban tetszenek :) 20L
2012. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért alakulhat ki, mert az egyenruha magabiztosságot és határozottságot tükröz. Tud irányítani, nem lenne papucs a kapcsolatban. Habár én nem igazán tudom magamról, hogy van valamilyen fétisem, de szerintem úgy általánosságban nagyon jól néz ki az egyenruha. Persze ehhez olyan személyiség is kell, meg kinézet.


18/L

2012. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem csak a sapka tetszik. Csini egy alsógatyós fiún, ha csak alsógatyót visel, meg egy rendőr sapkát. :)


Kb ennyi. Kis vadócnak hat. ;D

2012. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"De biztos soknak bejön, ahm de inkább környékezz meg néhány rendőrlányt, mert tőlük a nem rendőr pasik félnek és nem jönnek össze velük."


Ez mekkora kamu! Egyik fősulin, ahová jártam sok rendész csaj is volt.

És mindért odáig voltak a pasik.


Ez a fenti egy közkeletű tévhit, a pasik bírják a határozott csajokat. :)

2012. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Buszsofőrfétis esetleg?
2012. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Fétisem az nincs. :) Kettősen állok hozzájuk. Egyrészt tetszik, ha csinos az egyenruha. Nem biztonságérzetről, vagy hasonlókról van szó, csak hát, tényleg csinos lehet rajtuk.


Másrészt: valahogy mégsem kifejezetten az eseteim. Olyan egyformák, nekem az egyediség, különlegesség jön be. Nem az "egyen"-valami.

És lehet egy srác úgy is csinos, ha egyedi módon öltözködik. :)

2012. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, a korom lemaradt. 24N vagyok.
2012. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség! Mindenhez valami fétist kötnek?
2012. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!