Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem aludhatok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aludhatok együtt a barátommal?

Figyelt kérdés

Tényleg kíváncsi lennék minden véleményre!

Már 4,5 hónapja együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, a szüleim

is nagyon bírják a srácot. Mindig időre hazaérek (ha vele vagyok akkor is), soha nem éjszakázgatunk, normálisan viselkedünk. Ennek ellenére hiába könyörgök szüleimnek, hogy had aludjon nálunk, nem engedik meg. Múltkor már annyira ideges lettem, hogy majdnem hozzávágtam a fejükhöz, hogy ha a sextől félnek az már úgyis megvolt - de akkor is hazudtam nekik arról hogy hol voltam, mert sehová nem engednek. Mit tegyek??

L/16



2012. júl. 20. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a szextől tartanak, szerintem jobb ha valahogy közlöd velük, hogy ez már megtörtént. Maximum kapsz egy kis fejmosást, meg egy kis oktatást, a védekezésről, de utána már nem fogják tiltani.
2012. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szüleid katolikusok? Mert ez esetben lenne egy tippem.
2012. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem vallásosak. A fura, hogy anyukám mindig arról mesél, hogy mennyire utálta azt, hogy anyukája olyan szigorú volt.
2012. júl. 20. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg a szüleidet, hogy miért nem aludhat ott a srác. És ha kitérő választ adnak, akkor kérdezd meg, hogy miért adnak kitérő választ, és hogy ők a szüleid, és hogy ezért legyenek veled őszinték.
2012. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyukáddal és fogadd el ami mond mert Őt az élet már sok olyan dologra megtanitotta amit Te még csak sejtesz. Biztosan megvan a magyarázata, csak te nem hallgatod meg ! Igy 16 évesen , örvendj hogy óvnak és figyelnek reád !
2012. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!