Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért volt? Tetszhettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért volt? Tetszhettem nekik, vagy miért?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nem vagyok olyan nagyon kövér, de azért van rajtam felesleg. Azt mondják, hogy nagyon szép arcom van. A kozmetikusom meg is jegyezte, hogy ritka az ilyen szép arc. A gimiben most voltam 9.-es, és észrevettem, hogy 2 12.-es fiú sokszor nézett a szünetekben, az egyikük tetszett is nekem. Miért néztek engem? Tetszhettem nekik? Nem úgy néztek, hogy egymás mellett voltak, hanem külön-külön. Remélem értitek, hogy mit szeretnék írni.

Mindkettőjük magas, vékony fiú volt. Nem vagyok olyan feltűnő jelenség, átlagosan öltözködöm. Nem is vagyok annyira kövér, hogy megnézzenek emiatt az emberek. Már elkezdtem sportolni, mert jobb lenne egy kicsit vékonyabb lenni, de kíváncsi vagyok, hogy így kövéren is tetszhettem ennek a két fiúnak?


2012. júl. 21. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak,akiknek bejönnek a teltebb lányok.De abban nem vagyok biztos,hogy azért néztek mert bejösz nekik...az emberek sokszor nézik egymást csak úgy véletlenül,de figyeld meg,hogy ha mindennap néznek,akkor lehet,hogy tényleg bejössz nekik...
2012. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de attól, hogy néztek, még nem biztos, hogy tetszel nekik. Nem egy korosztály, és ők egyetemre is mennek, te meg még 10-es leszel. Ez nagy különbséget okoz, tapasztalatból mondom, igaz fordított felállás.

Az nagyon jó, hogy változtatni akarsz, valamint ha tudod a nevüket, te is kezdeményezhetsz valamelyiknél, de nem sok jövőt képzelek ennek... Én is van, hogy csak úgy szemezgetek egy-egy lánnyal, de összejönni nem jönnék vele össze, csak van mivel elütni az időt. :))

F/16

2012. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos hogy tetszel nekik, tisztában vannak a külső tulajdonságaikkal és próbálnak "hülyíteni".
2012. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!