Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti mit szerettek? Lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti mit szerettek? Lent leírom a szitut

Figyelt kérdés

ott vagy a diszkóban leszólítasz egy lányt,táncoltok,smároltok,te kihívod a parkólóba de ő nem megy,sőt a számát sem adja meg elsőbb

később akárhány alkalommal találkoztok véletlenül a szórakozóhelyen mindig együtt végzitek,a száma már megvan,de képtelenség megdönteni

eddig nem ismertétek még ki annyira egymást és mit vártok? miről beszélgessetek? mármint mi az a téma, stílus ami megfog egy csajban ezek után, és nem csak egy éjszakára,hogy hívjon vagy hogyan célozzon egy csaj ilyenkor h randizna veled vagy beszélgetne többet,anélkül h nyomulna,ami még bejön nektek

ja és viszonylag csajozós tipusú a srác


2011. jún. 22. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha kihívom a lányt a disco-ból,de nem jön akkor ott hagyom és másik virágra szállok,amit talán majd sikerül beporoznom.Máskülönben ha beszélgetni akarok egy lánnyal nem disco-ba megyek
2011. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kerüld el a pasit minél távolabb vagy dugasd meg magad vele, de amúgy az 1. jól beszél
2011. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy normális ember nem megy diszkóba komoly kapcsolat reményében.

Szóval már az első találkán ismeretlenül lesmárol, de nem adja meg a számát - nem mintha felhívnám utána - és játsza az elérhetetlent.

Ezek után felőlem elmehet az anyjába. Egy diszkós kis ribancba biztos, hogy nem fogok energiát fektetni, hogy megdughassam. Persze rendes csajnak akar látszani ezek után.

2011. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem vagyok diszkós ribanc , bocs már:D

meg nem én smároltam le, és ő sem az első alkalommal,egyértelműen közöltem vele az elején h nem fog egy csettintésre ágyba vinni, meg nem is járunk szval esélye erre 0 alatt van....másrészt normális embereknek is összejöhet egy diszkós estéből kapcsolat,nekem is összejött már, több mint egy évig tartott

2011. jún. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!