Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kányok fiuk sajnálatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kányok fiuk sajnálatból jöttetek már össze valakivel?

Figyelt kérdés
Mi lett a kapcsolatotokkal együtt vagytok még, vagy már nem ?
2012. júl. 21. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
volt, a legjobb baratommal. nagyon megbantam, mert vegul megszakadt koztunk minden kapcsolat...
2012. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*lányok
2012. júl. 21. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen ... és én is nagyon megbántam ... :(

20/L

2012. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
78%
Nem és nem is tervezek inkább megmondom neki hogy bocs nem vagy az esetem minthogy átverjem hogy nem tetszik,de összejövök vele
2012. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem, sose, annál önzőbb vagyok :D
2012. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, hát nagyon megbántam.
2012. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem,még soha...az milyen már,hogy összejövök vele,de nem vagyok boldog és ha megtudja,hogy csak sajnálatból vagyok vele,akkor ő sem lesz boldog,ez így nem jó...
2012. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ASOT ***** válasza:
81%
1x régebben igen, pár hónapig tartott de meg is bántam....
2012. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

hadd kérdezzek így külön azoktól, akik már voltak így!


miért kell ilyennel összejönni? hiszen nem szereted. csak azért mert épp nincs kivel szexelni, hát szegénynek legyen jó napja és te is profitálsz belőle?

különben miért kell összejönni bárkivel is, aki csak tetszik, de nem érzel semmit iránta? ez tényleg érdekelne

vagy olyan nagy a nyomás, hogy gáz egyedül lenni, hogy muszáj valakivel járni?

2012. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen, sajnos :( 4hónapig voltunk együtt. utólag nagyon nagyon bánom.


utolsó:

szerettem, de csak barátilag. és láttam rajta, hogy teljesen magábazárkózott, miután megosztotta velem a vonzalmát. és nem, nem azért jöttem vele össze, mert nem lett volna senki jelentkező

2012. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!