Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha visszautasítottak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha visszautasítottak?

Figyelt kérdés
egy nálam kisebb (2evel...) és nem tudom mit kéne tegyek..kerüljem? legyek vele olyan mind mindig? Mi tegyek? nagyon rosszul érzem magam azért mert visszautasított.....
2012. júl. 21. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

legyél olyan vele, mint bármelyik ismerősöddel :) visszautasított, semmi probléma, túl kell rajta lépni. nem kell belőle ügyet csinálni, meg problémázni rajta, meg semmi. nem kell kerülnöd sem.

mindenki rosszul érzi magát ilyenkor, de túl kell lépni.csak keményen :)

2012. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:
75%
Keress egy nyelvtankönyvet és tanuld meg a tartalmát.
2012. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az önsajnáltatással semmit nem érsz el. Nézz át rajta mint egy szúnyoghálón. Őt pedig nézd egy tetű szúnyognak és kész.
2012. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

egy nÁlam kisebb 2 ÉVvel és NEM TUDOM mit kéne teNNI.

KerÜljem? Legyek vele olyan minT mindig? Mit tegyek?

Nagyon rosszul ÉrZem magam, azÉrt mert visszautasItotT.

2012. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 10?
2012. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mit egyél? szntem semmit, hallj éhen
2012. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem akkarok azert meghalni... de nagyon faj a lelkem mert viszautasitot
2012. júl. 21. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!