Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet eselyem a csajnal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet eselyem a csajnal? Lehet hogy egy kicsit tetszem neki?

Figyelt kérdés

Hetfon a tesom ment egy taborba ahova en is elkisertem ot. Ott volt egy lany is akivel mar regebbota ismerjuk egymast de nagyon joba nem voltunk soha, de hetfon ugy vettem esze hogy o is probalt szemezni velem. Ma volt a szulinapja es irtam neki facebookon, kivantam neki boldog szulinapot. Megkoszonte, en megkerdeztem hogy most akor hany evet toltott es erre azt irta hogy: "Mennyit tippelsz".

Mit jelenthet ez?

Szerintetek irjam azt ahanyat tenyleg toltott, vagy irjak egyel tobbet hogy lassa nagyobbnak tartom?:-D



2012. júl. 21. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
amilyennek kinéz, de +/-1 ahány éves lett ;)
2012. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja! Es valami olyant kene irjak neki hogy fennmaradjon a beszelgetes.
2012. júl. 21. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
a beszélgetés fenntartása meg... ha nem érdekled, akkor úgy se fog nagy beszélgetés lenni, ha érdeklődik irántad akkor meg hosszú órákat is beszélgethettek :) 1# voltam 14/F
2012. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"irjak egyel tobbet hogy lassa nagyobbnak tartom?:-D"


És ezzel mit érsz el?Nem fog elolvadni tőle..

2012. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hátha 18 alatt van akkor öregítsd azt szeretik a lányok.:) (lány vagyok.:đ)

de ha egyértelmű, mert annyira azért ismeritek egymást akkor inkább az igazi korát, mert akkor vagy egy béna csajozós átlátszó balkukinak néz vagy egy figyelmetlen bunkónak.:D

amúgy ez a mennyit tippelsz jelentheti azt h úgymond flörtölne veled vagy csak hülyíteni akart , de ne keseredj el semmi képpen mert egy lány soha nem írna ilyet olyannak akit csúnyának tart( azt jelenti esélyed van nála vagy hogy egy hatalmas k***a akinek tök mind1 hogy kivel....érted? :p) amúgy egy ilyen pikánsabb kérdésre kb. ezt kellett volna írni: Buksz arra ha öregítenek? ;) (ezen hogyha nem k***a még be is pirul) :D

2012. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó te elég ügyi vagy *.*
2012. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hülyeség, nem 18 alatt vagyok és nem szeretem,ha öregítenek... írd neki amit tudsz,azt meg hogy a beszélgetés fenn marad-e nagy részben rajtad múlik
2012. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pont ez az hogy 18 ALATT szeretik a lányok ha idosebbnek nezik oket , és ez igaz is 14/l
2012. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!