Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátaim miatt nem kedvel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim miatt nem kedvel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
megismertem egy fiút és mikor bemutattam a haverjaimnak tök húzta a száját meg így arcokat vágott. jó.. az igaz hogy nem a legjobb társaság nem az ő "fajtája" ő a magán sulis menő fiú én meg a gettócsaj' . és aztán ketten találkoztunk és mikor oda jött egy haverom hogy ők elmennek sütögetni mi akarunk-e menni erre a fiú mondta hogy neki mennie kell mert időhöz van kötve. viszont az a fura hogy mielőtt ezt mondta 10 percel azt mondta hogy egész estéje szabad és nem akar otthon unatkozni. és azóta fel se hív hogy találkozzunk mindig nekem kell és szinte megígérteti velem hogy ne találkozzunk a haverjaimmal. de nagyon kedvelem és amúgy nagyon jófej srác és kedves,aranyos meg minden csak.... meg a barátaim se amúgy azok az útszéli csövesek csak éppen nem gazdagok és nem olyan műveltek. 15/L 15/f

2012. júl. 21. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátod jól nevelt és természetes a viselkedése.


Vegyünk engem, imádom a régi oldschool funky rappet. Nekem is volt hasonló esetem egy lánnyal. Ő a goa "műfajt" kedvelte, olyan társaságokban mozgott. Egyszer elment bulizni, persze, hogy hívott engem is. Mondom elkísérem, kíváncsi vagyok a baráti társaságára. 10 percig bírtam. Belém is kötöttek, rendesen, sőt nagyon durván. Az arcomról le lehetett vágni a nemtetszést. Primitív, zárt klikkek. Egyáltalán nem az a barátkozós. Nálam fontos az első benyomás. Ha nem látom rajta, hogy meg akar ismerni, vagy leszar, akkor frusztrálva érzem magam. Ezért f*szságnak tartottam, hogy 10-15 fős baráti társaságába behívott, akiből senkit sem ismertem. Annyira lehangolt, hogy többet nem kerestem a csajt.


Én sosem vittem bele rögtön a baráti társaságomba egy csajt se, hogy na szevasztok itt van XY ők meg a 15 darab rapper haverom. Kizárt, hogy eltudja magát engedni.

Erre van egy nagyon jó módszerem. Még mielőtt elvinném a több fős baráti társaságom közelébe a barátnőmet, előtte mindig megismertetem egy két kedves, barátkozós spannal a társaságból. A lényeg, hogy legalább ismerjen két embert annyira, hogy legalább oda tudjon menni hozzájuk. Jobban el tudja magát engedni, nem full idegen társaság, meg tudja, hogy mire számíthat. Ha van 3 ember akihez oda tud menni, onnantól kezdve elvan.

2012. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Inkább legyenek normális barátaid, mint egy sznob pasid.Nem?
2012. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg ha a 2-3 az általam jófej haverom nem tetszik neki, akkor el se viszem magammal a közelükbe.
2012. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam amúgy hogy mostantól inkább én megyek vele és nem ő jön velem. akkor mindenki jól jár én én legalább megismerem a barátait.
2012. júl. 21. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2.-nak: Hol lesznek ezek a 15 évesen kialakult barátságok pár év múlva? Sehol, legalábbis a nagyrészuk. Én a gimis osztályomból senkivel nem tartom a kapcsolatot. Pedig két osztályom volt, az pedig 60 ember minimum, pedig kedveltek is.
2012. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, csak nehogy te is pofákat vágj :D.
2012. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem szoktam. főleg hogy én tudok olyan ember is lenni aki "kifinomult" meg ilyenek :D
2012. júl. 21. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!