Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sovány férfiakat már teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sovány férfiakat már teljesen semmibe veszik?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdés firtatja a témát, és nálam ez a friss példány ütötte ki a biztosítékot: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

(Bár úgy sejtem, az első példa inkább a magassága miatt "nem elfogadott")

Úgy látom, hogy a sovány férfiakat teljesen semmibe veszik, lenézik és semmire sem becsülik. Itt most nem csak arra gondolok, hogy a nők nem foglalkoznak velük, hanem arra is, hogy a többség lekezelően beszél róluk, mintha nem is lennének teljes jogú emberek. (Ezen persze a díszhomárok sem segítenek.)

Persze vannak jótanácsok, hogy sportoljanak, gyúrjanak, meg egyenek sokat, de nem mindenkin segít.

Én pl. a fentebb említett kérdésben szereplő mindkét alanynál magasabb, súlyra pedig könnyebb vagyok, annak ellenére, hogy sportoltam (suli miatt maradt abba, mielőtt lustaság vádja érne), orvosnál is voltam vele, és heti háromszor kondizok, étrenddel együtt, ahogy illik. Talán a gének teszik, ahogy a doki mondta. Mindezek tükrében viszont nem esik jól ez a lekezelő hangnem.

Létezik erre ellenpélda? Szeretném, ha megcáfolnátok! :)


Ui. Tudom a kövéreknek sem jobb, nekik is lehet genetika, vagy betegség a dologban.


2012. júl. 22. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hehehe:D

én kérdeztem,hogy nők-e.

nem betegség.

egyszerűen kevés a bevitt kalória,vagyis keveset eszel.

ilyen kú-rva egyszerű ez.

enni kell.

14-15 évesen én is 54 kiló voltam.

most meg 92 kiló kigyúrva 185 magas hozzá.

és nincsen semmi titok,enni kell mint az állat.

tömegelés alatt evés közben nem ritka,hogy szünetet kell beraknom kajálás közben,hogy ne okádjam ki.

szóval gugliba-tömegnövelő étrend.

napi 4000 kalória meg a heti 3 edzésed és egy év alatt simán feljön 10 kiló.

2012. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A formátlan nőket is semmibe veszik, még maguk a semmibe vett sovány férfiak is. Szóval nem érdemes ezen siránkozni.


Amúgy van ellenpélda, volt egy tök sovány ismerősöm, akit leszólítgattak a csajok az utcán, hogy megadhassák neki a számukat. Mondjuk ritka jóképű csávó volt, emellé cirka 185 centi magas lehetett és kb. 65-70 kiló.

2012. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi, bár nem ez volt a kérdés. :)

Természetesen tudom, hogy miként kell, utána jártam alaposan, és igyekszem is betartani, de eddig nem igazán volt eredménye sajna.

2012. júl. 22. 00:13
 4/14 anonim ***** válasza:

"Mondjuk ritka jóképű csávó volt, emellé cirka 185 centi magas lehetett és kb. 65-70 kiló."


Ez nem a gebe, hanem a tökéletes kategória. Legalábbis nekem.:)

2012. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én írtam az XD-t, és nem a kérdéseben szereplő srácokra, hanem magára a kérésre válaszoltam, hogy ez hülyeség... nem látjuk őket, nem ismerjük őket... és egyálalán! miért nem választ ő... szerintem egy normális ember nem a méretek között válogat, hanem a jellemek között :)
2012. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elég egy cáfolat?

A barátom 183 centi, 60 kiló. Szeretem, tisztelem, becsülöm.

2012. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Általában a többi férfi nyilatkozik lekezelően róluk. Nekem is mindig sovány barátaim voltak (és nem kigyúrtak!), mert ők jönnek be.


És egyébként is, úgy látom, a nők többségének inkább ez az alkat, sok más helyett.


Irigység is lehet benne, igen: minden soványt leszólnak, mert látják, hogy manapság a jó nők nagy része az átlag 60-70 kg-os srácokat részesíti előnyben.


Szóval, már nagyon nem igaz, hogy a férfi 100 kilónál kezdődik, és ez nem tetszik egyeseknek.

2012. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem a linket. Nem vészes. Nem tesz túl azon, mint amikor kb. 50 nő nyilatkozta, hogy a közel 100 kilós kigyúrt/mackós fiú helyett inkább a 60 kilós "szépfiú". :)
2012. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Inkább az alacsonyakat nem komálják a lányok, magamon tapasztalom.


165cm, 52kg

2012. júl. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: azt mondanám, már az sem vészes. :) Hacsak neked magadnak nem probléma (és túl tudod tenni magad a többi fiú "lekezelő" stílusán, ami sokszor fakad irigységből).


Én azt veszem észre, hogy sok helyes alacsony srác ott "szúrja" el, hogy nem is nagyon mer közeledni, továbbá a haverjai elveszik a kedvét.


A fiúk között ő a "kisfiú", ezért eleve így kategorizálja magát.


Egyik barátnőm mesélte, hogy milyen aranyosnak talál egy vele egy magasságú srácot (kb 168?), járna is vele, de a srác folyton háttérben van, mert a magas haverja nem igazán hagyja érvényesülni (utóbbi nyomult volna a lányra, de a csajnak nem kellett, rémesen elege lett belőle).


Na, remélem érthető. Ne haverokkal menjetek, azok belétek beszélik a sok hülyeséget. :)

2012. júl. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!