Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kéne a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanotok kéne a két lány típus közül, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Egyik:

kedves, aranyos, mosolygós, csendesebb és félénkebb típus, visszafogottabb, ijedősebb, bújosabb, nőies és elegáns a viselkedése. párkapcsolatban nagyon odaadó, ragaszkodó, és nem jár bulizni, de a barátaival sokat van


Másik:

szintén kedves és aranyos, nagyobb a szája de nem bunkó, bártabb, büszke, magabiztosabb, szeret bulizni és sok őrültséget csinálni. kapcsolatban szintén tud szeretni, de nem olyan ragaszkodó, és jobban elvárja hogy a fiú többet kedveskedjen mint ő.


A külsejük mindkettőnek jó, szépek és csinosak.

Melyik típussal járnátok?


2012. júl. 22. 15:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

zóna pocok:


Nem egészen. Sok szép csendes lány van, akiket nem igazán választ, vesz észre senki.

Míg sok nagyszájú, szerintem csúnyább, de magabiztosabb, függetlenebb, akit körberajonganak a fiúk.


Persze ehhez hozzájárulhat, hogy a csendesebb néha "kis nyuszi", nincs önbizalma, míg a 2. típusnak igen, és helyre is teszi a fiúkat, ha kell. Úgy értem, kiáll magáért, ilyesmik.


Na mindegy, én azt látom, hogy külsőtől független a 2. típus valahogy sikeresebb. Míg ezt persze egy fiú se vallaná be, mindegyik azt hangoztatja, hogy az 1-t választanák.

2012. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

"párkapcsolatban nagyon odaadó, ragaszkodó,"


Ez a típus meg az, akivel ha össze is jönnek, egy hónap múlva dobják..


"kapcsolatban szintén tud szeretni, de nem olyan ragaszkodó, és jobban elvárja hogy a fiú többet kedveskedjen mint ő"


Ezért a típusért..általában.

2012. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, de akkor mutass nekem egy ilyen csajt, mert nem láttam még olyat :)
2012. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Persze, mert nem is látjátok őket. Már odáig fajult! :) Komolyan.


Mentem az utcán, és nézegettem magam körül. Nagyon sok nem sminkelt, szolid lány van. Szép arcúak, csinosak. Átlagosan öltözködnek. A fiúk mégis azt mondják: az ÖSSZES csaj kifestett, kirakja mindenét. Miért? Mert ezt "látják". :)


Éppen így, nagyon sok csendes, szép arcú, csinos lány van, ha figyeled őket, észreveszed! Nem feltűnőek, nagyon kell figyelni.


Azért még többet kell tenni, hogy olyan érdekesnek találd őket mint a 2. típust! Meg kell ismerni alaposan, mert elsőre talán unalmas. :)

2012. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Sose kerestem a "ribancos" csajokat, és biztos hogy van olyan lány mint amit mondasz, de valahogy nem látom őket. De akkor ezentúl nagyon figyelni fogok :D

Én szívesen megismerném, nem is gondolnám hogy unalmasak, azzal nem lenne probléma :)

Sokszor el is mondtam itt is már, hogy a helyzetért a fiúk a hibásak, mármint azért, hogy ennyi piccsásan öltözködö csaj van. Dehát... :) Képtelenek változni a fiúk is...

2012. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

A 2. típus és a "r.bancosan" öltözködő nem feltétlenül egy kategória, nem mindig esik egybe. Csak példának írtam!


De akkor látom érted. :)

2012. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Jó, értem miről beszélsz, csak eltúloztam, hogy érthetőbb legyen amit írok :)
2012. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Zóna pocok, igazuk van azoknak, akik helyretesznek.:) Rengeteg szép és zárkózott lány van, csak ezeket nem veszed észre, mert rá vagy állva a kihívó kis ribikre, és mindenki máson átsiklik a tekinteted.


Legalább két tucat tök zárkózott, nagyon szép csajt tudnék mondani neked, akit ismerek/ismertem.


Az viszont más kérdés, hogy ezek sem a gáz csávókra hajtanak, hanem jó pasit akarnak ugyanúgy, mint a többi nő. Emellett sok ilyen lány kifejezetten a bulizós típusú csávókra bukik, mert abban reménykedik, hogy a bulizós fickó majd kiragadja őket a visszafogottságból.

2012. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

tényleg igaz az hogy az 1. típust nehéz észrevenni

van egy ilyen barátnőm, minden illik rá de retteg kitenni a lábát otthonról. semmi olyan helyre nem megy ahol ismerkedni lehetne, mikor egyszer nagy kegyesen hagyta magát elrángatni egy közös haveri csevegésre és megszólította egy idegen srác, ő azonnal félreértette (nem is akart tőle semmit a tag csak haverkodni) és szó nélkül hazarohant.

rettenetesen fél mindentől, a nettől azért mert hallott pár dolgot a perverzekről, élőben meg a nagyon helyes, izmos, gazdag, orvos, ügyvéd pasikat lesi, de hát náluk nem rúg labdába mert azért annyira nem csúcs. szép, persze dehát nah... mondjuk olyan 6/10-es de ő a 10/10-esekről álmodozik. egy átlag vagy csúnyácskább pasihoz nem szól.

én a 2. típus vagyok, két pasival jártam eddig 1-1 évig, se gazdagok, se túl helyesek nem voltak de szerettem őket.

aztán több rövidebb kapcsolatom volt

lehet hogy a fiúk az 1-esekre jobban vágynának, de ha egyszer ilyenek mint a bnőm, akkor kénytelenek a 2-esekre "fanyalodni" :)

2012. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok rá állva a ribikre, viszont lehet, hogy tényleg nem veszem észre a másik típusú csajt :( Pedig esküszöm keresem :D
2012. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!