Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kéne a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanotok kéne a két lány típus közül, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Egyik:

kedves, aranyos, mosolygós, csendesebb és félénkebb típus, visszafogottabb, ijedősebb, bújosabb, nőies és elegáns a viselkedése. párkapcsolatban nagyon odaadó, ragaszkodó, és nem jár bulizni, de a barátaival sokat van


Másik:

szintén kedves és aranyos, nagyobb a szája de nem bunkó, bártabb, büszke, magabiztosabb, szeret bulizni és sok őrültséget csinálni. kapcsolatban szintén tud szeretni, de nem olyan ragaszkodó, és jobban elvárja hogy a fiú többet kedveskedjen mint ő.


A külsejük mindkettőnek jó, szépek és csinosak.

Melyik típussal járnátok?


2012. júl. 22. 15:20
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy sokab írták most hogy az első típus a jobb, de ahogy a környezetemben és a saját bőrömön tapasztaltam a fiúk szívesebben jönnek össze ilyennel, de hamar ott is hagyják az ilyet :( Talán a fiúk hamar megunják azt aki érezteti velük hogy nagyon szereti, és biztosan az övé. A bulizósnál, meg sose lehet tudni mi pattan ki a fejéből, és úgy mond folyamatosan tartja a fiúk érdeklődését. így vettem észre.

De azért jól esik látni, hogy elsőre ha nehezen is veszik észre az első típust, de sokaknak az tetszik inkább :)

2012. júl. 22. 16:09
 32/35 anonim ***** válasza:

# 28


Erről írtam én is. És ez mindkét nemre igaz. A csendes fiúk is a "nagymenő" csajokról álmodoznak, de ami ennél is nagyobb probléma: sokszor csak ülnek a net előtt, és itt panaszkodnak gyakorin.

2012. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
egyértelmű első
2012. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

A 2.

Az én barátnőm is ilyen, bár bulizni nem szeret, a sok őrültség...hát inkább úgy mondanám, hogy szereti a kalandokat. (Nem azokra a kalandokra gondoltam, ami most biztos megfodult sok ember fejében.)

Ragaszkodó, szép és csinos is.

2013. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

a 2.-at

Az első mellett hamar elkezdenék unatkozni, mint férfi. Egy kis kihívàs mindig kell.

2014. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!