Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nyaralás alatt megismerkedtem egy lánnyal teljesen elvarázsolt,ami még nem is lenne gond csak hogy elég hosszú ideje párkapcsolatban élek.Nagyon jól elvoltunk ,nem csaltam meg vele a barátnőm,de kicsit olyan érzésem van mintha beleszerettem volna,mondhatom nagyon jó érzés volt találkozni utána barátnőmmel,végig a másik lányra gondoltam,lehet hogy szemétség de nem tudom ki verni a fejemből..:/
2012. júl. 22. 16:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
leginkább az arca az fogott meg, gyönyörű volt,meg persze aranyos értelmes,de ez elmondható barátnőmről is
2012. júl. 22. 16:22
 12/16 anonim ***** válasza:

Drágám, nehogy azt hidd, hogy ha már kapcsolatban vagy/együtt élsz valakivel/házas vagy, akkor te már soha többet nem leszel a párodon kívül szerelmes senkibe. Leszel! Igen, ez a szomorú valóság, hogy az "életünk párját" is meg tudjuk ám unni egy idő után, és más után nézelődni.

Ez még nem baj, az érzelmeket nem lehet irányítani. A kérdés az, hogy miket kezdesz az érzelmekkel: feleslegesen bebeszéled magadnak, hogy a mostanival nem lehetsz boldog, és csakis ezzel az új lánnyal, csakis vele találhatod meg a mennyország kulcsait (és ezt még el fogod játszani 8-9 másik lánnyal is), vagy pedig szépen megpróbálod átértékelni az életed, rendbe tenni az érzelmeidet, felnőtt módjára ráeszmélni, hogy a szerelem múlandó, és energiát fektetni abba, hogy a jelenlegi kapcsolatodat tedd jobb és szebbé.


Rajtad áll a választás.

2012. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ja meg a segge is bazi jó volt:D
2012. júl. 22. 16:23
 14/16 A kérdező kommentje:
hát múlandó persze,inkább már csak kötődök hozzá,a sok év után,annyi mindent megtett értem a világ leg aranyosabb nője,szerintem ha elhagynám nem is tudom mi lenne vele,iszonyúan szeret talán már túlságosan is vonzódik hozzám:/
2012. júl. 22. 16:25
 15/16 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, de ez csak fellángolás, nem igazi szerelem, el fog múlni!
2012. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
áá folyton a képeit nézegetem közben meg találkoznom kell barátnőmmel jézusomm:s
2012. júl. 22. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!