Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bukott angyalnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bukott angyalnak lehet valaha társa?

Figyelt kérdés

Én egy bukott angyal vagyok. Gondolom most mindenki néz,h ki ez a hülye aki feltette ezt a kérdést. Pedig így van ahogy leírtam. A múltamban hatalmas hibát követtem el,így az jutott nekem büntetésül ,h emberként kell élnem,ami nekem kb. olyan érzés,mint egy embernek a pokolba kerülni.

De nem vagyok hülye,így ezt senkinek sem árultam el személyesen,mert az emberek ezt afféle baromságnak tartanák,és megítélnének érte. Így próbálok beilleszkedni,de nagyon nehéz. Egy ilyen laza bunkó vagány csávó-nak gondolnak akik ismernek. Mert ezt az álarcot vettem fel. El is vagyok így,de nagyon nehéz úgy élni,hogy senki sem ismeri az igazi énemet,igen csak kínzó. Elsődleges szerepem,h segítsek az embereken,mindenféle problémában,valamint,hogy boldogok legyenek. Afféle őrangyali feladat az enyém. És természetesen ezt úgy kell csinálnom,h ne vegyék észre. Ezért van az álarc,mert egy ilyen laza semmirekellő alakból(aminek látszom)senki sem nézi ki,h valaha is jót tenne.

Arra lennék kíváncsi,hogy nektek mi a véleményetek erről,lehet valaha nekem is egy társam akinek megnyílhatok? Vagy ezt rengeteg baromságnak tűnő dolgot már senki sem tudná elfogadni?



2012. júl. 23. 06:56
1 2 3
 1/22 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Erről az Ossian magányos angyal c. száma jut eszembe.De van olyan nő akik a magunkfajtákat szeretik
2012. júl. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha bukott angyal vagy, nem lehetsz őrangyal.
2012. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
vannak olyan nők*
2012. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Egyébként meg válassz másik álarcot, attól még nem buksz le, de az embereknek fontos a vizuális élmény.

Egyébként sokan hisznek a bibliai értelemben vett bukott angyalok elméleti létezésében.

2012. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hogyne én meg a praetorianusok tribunusa vagyok -.-"
2012. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
És Te ezt komolyan elhiszed Magadról? Apppám...! Jó anyag lehet...én is kérek! :)
2012. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

a bukott angyalokból több mint száz van és NEM feladatuk az emberekkel való jócselekedet, hanem pont az ellenkezője - mivel vezetőjük Lucifer (igen, az ördög, ő maga a legfőbb bukott angyal, mivel ellentmondott Istennek, a többiek pedig követték), "élet"céljuk a kavarás, a rossztett, másoknak való keresztbetevés és csábítás a bűnökre úgy mint paráznaság vagy mohóság stb.

szóval... mielőtt ilyenekkel próbálod etetni a jónépet előbb nézz utána annak, amiről beszélsz.

2012. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van...most olvasom a Katedrális című könyvet(jövőbeli sci-fi) és van benne teologia bőven
2012. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet társa egy bukott angyalnak is. Miért ne lehetne?!
2012. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Felnősz és lehet még belőled/veled bármi.
2012. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!