Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért függünk ennyire egymástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért függünk ennyire egymástól? Beteges?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélgetünk egymással neten.Pedig alig ismerjük még egymást,személyesen még nem is találkoztunk.Mi ez?Elvonási tüneteink vannak,ha nem tudunk beszélni,mint valami drog :D
2012. júl. 23. 16:26
 1/3 2126 válasza:
Szerintem nem az.Nekem is volt ilyen tapasztalatom,hogy a neten találkoztam egy sráccal és onnantól kezdve mindent háttérbe szorítva beszélgettünk napi több órát skype-on.Sajnos azóta már nem tartjuk a kapcsolatot,de szerintem semmi gond nincs ezzel:)
2012. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én kb 4 évig beszéltem így egy lánnyal és soha nem találkoztam vele (egyrészt távolság miatt) pedig 4 évig ha nem is napi de 1 héten többször is beszéltünk 5-6 órákat is lazán ha volt időnk :) mindent meg tudtunk beszélni egymással, nagyon bírtam :D


van jó és rossz oldala egyaránt :)

Pl: mindent meg tudtok beszélni mert nincsenek közös ismerőseitek és nincs mit szégyellned előtte úgyse találkoztál még vele :)

2012. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen "ismerőseim". De azért túlságosan ne szorítsa háttérbe az igazi életed, főleg, ha nem tudsz vele találkozni. Hány éves vagy?


18/f

2012. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!