Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt szeretőmet szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Volt szeretőmet szeretném lebuktatni a felesége előtt. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el ezért,a pasi több hónapon keresztül titkolta,hogy van felesége és három 20 év körüli gyereke..Mire kiderült,már teljesen belezúgtam :/ Szóval tavaly augusztus óta találkozgattunk,először csak laza kapcsolatnak indult,aztán én fokozatosan beleszerettem.Ő is azt mondta,hogy szeret,persze már tudom,hogy hazugság volt :/ A lényeg ez,hogy az utóbbi időben megváltozott,volt,hogy nagyon csúnyán leorditott.Akkor mondtam neki,hogy felejtsen el,de nem akarja tudomásul venni..A feleségével a viszonya az mondjuk tényleg nem rózsás,mert egyik barátnőm az ő barátnője és ő mesélte.A feleség nem tudott rólam,de el vannak hidegülve egymástól stb és a nő készül különköltözni!! Arra gondoltam,hogy megirnám a feleségének hogy megtudja az igazságot a férjecskéjéről meg vannak fotóim is közösek. Szerintetek beszéljek meg vele egy személyes találkozót vagy neten irjak neki??

2012. jún. 7. 16:21
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Lécci ilyet hogy k..a. ne irjatok,nagyon bánom már az egészet...
2012. jún. 7. 16:21
 2/37 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
én 22 vagyok,a pasi 45.
2012. jún. 7. 16:24
 4/37 A kérdező kommentje:
tudom nagy a korkülönbség,de ez most lényegtelen sztem
2012. jún. 7. 16:24
 5/37 anonim ***** válasza:
68%
Sosem szerettem a bosszúéhes embereket, persze az is igaz, hogy a feleségnek joga van tudni... élőben hitelesebb.
2012. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Ezzel csak olajat a tűzre! Szerintem nincs értelme a dolognak, főleg, ha fel vállalod magad közös fotokkal akkor csunyán meg ütheted a bokád én ki maradnék ebből!


De, ha mégis bosszúra éhes vagy, akkor igen küldj neki egy levelet néhány fotóval. Persze írd meg azért, hogy áldozat vagy mert nem tudtad, hogy családja van és bánod. Sok sikert kívánok és sajnálom! 24F

2012. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nem bosszúból csinálnám ,de úgy is megérdemelné..
2012. jún. 7. 16:25
 8/37 anonim ***** válasza:

"A feleség nem tudott rólam,de el vannak hidegülve egymástól stb és a nő készül különköltözni!! "

Amúgy ez valószínűleg nem igaz...Minden házas pasi azt kamuzza, hogy már rég nem fekszenek le egymással,elhidegültek stb...de amíg egy házban laknak,addig hidd el lefekvéskor egymáshoz fordulnak...


Amúgy ha már mindenképp le akarod buktatni,semmiképpen se személyesen tedd.És persze a neved ne derüljön ki.

2012. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Szia! Ez tuti igaz,barátnőm az ő barátnője és szokott neki panaszkodni!! de a nőn is látni,hogy állandóan fáradt,rosszkedvű!!
2012. jún. 7. 16:27
 10/37 A kérdező kommentje:
szexről meg annyit hogy nagyon ki volt éhezve :DD Szerintem azmiatt is lehetett,a felesége egy elhizott,nem annyira igényes nő..
2012. jún. 7. 16:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!