Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem, két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, két éve nem tudom elfelejteni. Most már nem is akarom, próbáljam elcsábítani? Flörtölgessek? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Tényleg ne írja senki, hogy felejtsem el. Mert úgysem menne.

2012. júl. 23. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nemed/korod?
2012. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18/L
2012. júl. 23. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:
miért nem akarod? ha akarnád menne de mindegy...
2012. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
maradj a közelébe, de ne túl feltünő módon, esetleg ha beszélő viszonyba vagytok, bolondozz vele, de ne érezze, hogy bármit is akarnál, ne kezdeményezz tőle semmit inkább, és flörtölgess másokkal, akár a jelenlétébe is. sose mesélj előtte más pasikról,arról azonnal látszik, hogy féltékennyé akarod csak tenni.inkább azt érd el, hogy valahogy a fülébe jusson, ha esetleg találkozgatsz valakivel.légy vele barátságos, kedves, ne nyomulós, és lássa rajtad, hogy megvagy nélküle, élsz, jól érzed magad.
2012. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akartam. 2 évig. de nem megy
2012. júl. 23. 20:28
 6/13 anonim ***** válasza:
biztos nagyon próbálkoztál..
2012. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

20: 25 köszönöm, igen beszélő viszonyban vagyok vele, és tudom hogy kedvel.


20.29 miért vagy ennyire szkeptikus?

2012. júl. 23. 20:34
 8/13 anonim ***** válasza:

mert ez hülyeség... nekem is volt 'naaaaagy' szerelmem akit jajj nem tudok elfelejteni pedig nem is próbálkoztam eléggé... csomó alkalommal én kerestem még a társaságát meg minden...


+ van olyan barátnőm aki ugyanezt csinálja, hogy 'nem tudja elfelejteni' a pasit, közben hagyja, hogy hülyítse, ő is keresi, minden kis hülye mondvacsinált okkal... kicsit erőt kéne vennie magán és sikerülne...

2012. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van. de... tulajdonképpen miért akarjam elfelejteni? miért kellene?
2012. júl. 24. 13:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még. Később, 25-30 évesen, amikor túl vagy pár kapcsolaton, eszedbe fog jutni és ha nem is mosolyogsz az egészen, teljesen máshogy fogsz visszagondolni erre az egészre… Higyj nekem, mindenkivel megesik ez. Egy életen át nem leszel belé szerelmes.
2012. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!