Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit éreztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreztek, amikor mini ruhában vagytok?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok ellene, de talán ffi mivoltom miatt nekem tök nehéz elképzelni azt, hogy élvezzem h mindenki megbámulja az utcán a testemet. Ti lányok komolyan kevésbé vagytok szégyellősek (/szemérmesek?), vagy mi lehet ennek az oka, hogy a nőknek általában nem okoz különösebb gondot rövid, illetve mélyen kivágott ruhát felvenni?
2012. júl. 24. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Önbizalmat ad amikor utána fordulnak.
2012. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hordok ilyet, úgy hogy nem tudom.
2012. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Önbizalmat ad, jó nőnek érzem magam. Kell a megerősítés néha.
2012. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
55%
Én nem nagyon hordok mini ruhát, de ha néha mégis felveszek egyet, hűlyén érzem magam, kényelmetlen, és idegesítő szerintem ha megbámulnak. Bár az egomnak jol esik :)
2012. júl. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mini ruhát nem szoktam hordani de ha rövidnadrágot veszek fel rögtön megbámulnak..néha ha rossz passzban vagyok akkor legszívesebben visszaszólnék hogy "mit bámulsz?!"(de ilyen szerencsére ritkán van) egyébként meg néha kifejezetten jól esik ha megnéznek,főleg ha rövidnadrágban vagyok mert nem nagyon vagyok megelégedve a lábaimmal és jól esik a pozitív visszajelzés :)
2012. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki mini ruhát hord, annak általában elég jó alakja van, így nem nagyon kell szégyellnie. És az ilyen lányokat kb mindenféle ruhában megnézik úgyis, akkor már miért ne lehetne mini.

(Jó oké, hordanak kövér lányok is mini ruhát, akiknek nyilván nem áll jól, de ők meg szeretnék azt érezni, mint egy szép lány, hát nem tudom, hogy ők hogy érezhetik magukat, gondolom kellemetlen lehet)

2012. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!