Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vagyok. Szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok. Szerintetek a lenti az gáz? 17/L

Figyelt kérdés
már több, mint fél éve barátom van biszex létemre, ezt ő is pontosan tudja. Viszont kellemetlennek érzem, hogy megbámulom a legjobb barátnőm 80C-s melleit.. meg a fenekét stb. Ciki az ha esetleg gondolok arra, hogy hm.. szívesen szexelnék vele... nem vagyok ribanc! csak kétségbe vagyok esve, de nagyon!
2012. júl. 24. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez személy függő! Én személy szerint benne lennék! Mármint a hármas szexben!
2012. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eloszlatom a kétségeid nagyon szívesen. Azért gáz, mert te annak érzed. És nem hiába érzed annak, de azt nagyon hosszú lenne elmagyarázni miért. És sajátosak az okok, azokra is érdemes fényt deríteni.
2012. júl. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél éve van barátod biszex létedre ezt most nem értem :D lehet én vagyok a hülye ,de a biszexuális az aki a saját neméhez és az ellentétes nemhez is vonzódik akkor nem értem miért így fogalmaztad.. félre téve ezt a dolgot szerintem nem gáz. Legalább is engem nem zavarna, mondjuk én férfi vagyok. Téged miért zavar?
2012. júl. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tudod mi a gáz? Hogy a saját nemedhez (is) vonzódsz, na ez a legnagyobb gáz!
2012. júl. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:
22%

Szerintem lany-lannyal nem megcsalas!

Sajnos az elozo kapcsolataimban nem volt bihajlamu...

2012. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És mi a furcsa abban, hogy van barátod biszex létedre? Ha biszexuális vagy (ami mostanában nagy divat lett a fiatalok körében...) akkor a lányok és a fiúk is tetszenek.

Viszont ha lefekszel valamelyik lánnyal, miközben pasid van, az megcsalás.

2012. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem mindenki megnézi azt, aki tetszik neki. bármilyen nemű is legyen.

baártod mit mondott rá? vagy eddig nem merted neki megmondani? (nem a biszexséget, az olvasom, hogy igen, hanem, hogy megnézed a barátnődet) lehet, hogy még ellenére se lenne, ha nővel lennél, csak fiú ő legyen egyedül neked! :-P

2012. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#3 Azért zavar, mert eddig nem tapasztaltam jeleit annak, hogy megnézném a barátnőimet.. Ezt most nagyon furcsának találom.


#4 Csókolj be és dögölj meg! :D Elég szar érzés arra rájönni, hogy már fél perce folyamatosan és önfeledten bámulsz egy mellpárt.


#6 Nem divatolok, nem vagyok "tömeg". Meglehetősen sajátosnak és egyedinek mondható az öltözködésem, viselkedés módom. Nem azt furcsállom, hogy barátom van, hanem azt az újonnan előállt helyzetet, hogy a lányokat is szemügyre veszem, kislányként el sem tudtam volna képzelni, hogy lehetséges az ilyen, de most már nagyonis eltudom képzelni.


#7 Elmondtam neki, mindent amit csak lehet. Még az esetleges lányokat is megmutattam neki. Furcsállta is aztán meg, úgy mint te elkezdte beleélni magát a dologba, hogy mi lenne ha.. :D


A megcsalás témával kapcsolatban pedig, ha más nővel vagy férfival lennék az neki (ahogy nekem is) megcsalásnak számítana, akár egy kis csókocska is.. Én azon a véleményen vagyok, hogyha engem szeret akkor ne mással flörtölgessen, csókolózzon vagy esetleg más.. hanem velem! Elvégre azért vagyok a barátnője.

2012. júl. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!