Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért szeretem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért szeretem még mindig a lányokat, ha ők folyton elutasítanak és csak fájdalmat okoznak velem, szabályosan a lelkembe taposnak és kifacsarják a szívem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán, mert nem vagy meleg? Egyébként meg mire ez a nagy lelki /szerelmibánat?
2012. júl. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mert reménykedsz hogy vannak kivételek?! Vagy mert mindentől függetlenül a nőkhöz vonzódsz. Ezt nem irányíthatod...
2012. júl. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj haver, hogy nem a fiúkat szereted!
2012. júl. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valami azt súgja, hogy a mai fiúkba több érzelem van és szeretet, mint a lányokba, talán jobban is jártam volna, ha melegnek születek, de sajnos nem így lett.
2012. júl. 24. 02:12
 5/8 anonim ***** válasza:
A meleg férfiak sem szeretnek bele az égvilágon mindenkibe. Van viszonzatlan szerelem, mindenkivel előfordul, de a legtöbben egy kis sírdogálás után továbblépnek.
2012. júl. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van sok, érzelemteli lány manapság is, csak sajnos elmodernizálódtak sokan.

19/F létemre szűz vagyok, még nem volt "igazi" kapcsolatom, sőt, még csak nem is csókolóztam, csak beszélgetések voltak...

Tudod, mennyire várom, hogy legyen barátnőm? Majd beleőrülök.

2012. júl. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy férfibetegség. Kasztrálással gyógyítható.
2012. júl. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Srácok nemár...a lányok semmivel sem érzéketlenebbek mint Ti! Vagy legalábbis ne általánosítsatok már!

Rossz lányoknál próbálkoztok...majd jön egy olyan,aki megérdemel titeket és Ti is őt. Addig is ne sajnáljátok magatokat annyira,mert semmi értelme! Menjetek el sörözni a haverokkal ;)

Hajrá!!! L/20

2012. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!