Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú és lánybarátság, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lánybarátság, vajon létezik?

Figyelt kérdés
Vagy az egyik mindig többet akar?
2012. júl. 24. 13:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Ha mindkét fél szingli, akkor ott tuti valamelyiknél meglesz a szikra és vége a "barátságnak". Talán, ha a két félnek van már kapcsolata úgy előfordul, hogy létezhet barátság. Én legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom. Akik váltig állítják, hogy létezik azok szerintem a második csoportba tartoznak, de az egyiknek tuti van kapcsolata a két fél közül.
2012. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Az esetek 99%-ában az egyik fél bizony többet akar. Az igazi (értsd: valóban tartalmas) barátság elég közeli viszony ahhoz, hogy az egyik fél elgondolkozzon rajta, hogy nem érez-e többet.
2012. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Létezik, és részem is van benne.
2012. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Emily95 ***** válasza:
Határozottan állítom Igen! Ezt onnan tudom hogy van egy nagyon jó barátom aki 23 éves, én 16 vagyok. Egyszer volt egy csók és akkor elkezdtünk nevetni hogy áúúú de furcsa volt :D azóta nincs köztünk semmilyen tabu téma. Mind a ketten megbeszéltük hogy köztünk nem lehet semmi mert mind a ketten nagyon szeretünk flörtölgetni és inkább másokkal tesszük ezt mint egymással. Szóval kb 3 éve hogy ennyire jóban vagyunk. :)
2012. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Létezik. Nekem eddig a legjobb barátaim például fiúk voltak. És egyikükkel sem akartunk többet a barátságnál. Szerintem a legjobb barátságok fiű-lány között alakulnak ki.20/l
2012. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Simán létezik, de ezt a mai fiatalocskák, a mai eszecskéjükkel soha nem fogják felfogni.
2012. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy létezik. Igaz néha poénkodunk azzal, hogy mi lenne, ha több lenne, de a végén mindig elröhögjük az egészet. Igazából mindkettőnk érez valamit, ami miatt nem lehet több a dologból, ugyanúgy, mint amikor az ember azt érzi, hogy szerelmes. Nem tudja megmondani, hogy miért, de a másik kell neki. Na velünk pont ez a helyzet, csak fordítva :)


A dolog annyiban a vicces, hogy az évek során többször is beszéltünk komolyabban is arról, hogy tudnánk-e egymással bármit is kezdeni, de mindig arra jutottunk, hogy nem. Nem testileg, nem személyiségileg/hozzáállásban/intelligenciában/stb a hiba, egyszerűen csak nem. De szerintem nem csak én vagyok ezzel így, hanem sokan meg tudják erősíteni azt, amit írtam most.

2012. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Igen létezik!Nekem a legjobb barátom,fiú:)

És nagyon idegesít,ha valaki meg akarja nekem magyarázni,hogy nincs fiú-lány barátság vagy úgyis változni fog.

2012. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
van biza :)
2012. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem több lány barátom is van, úgyhogy biztosíthatlak róla, hogy van. Mondjuk a legtöbben közülük nem igazán tetszenek, aki meg igen, azt más okból nem akarnám lefektetni.


Olyan csajjal viszont, akiért megőrül az ember, nem lehet barátkozni, de ez egyértelmű. Bár igazából az egész egyértelmű.

2012. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!