Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nállam sokkal idősebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nállam sokkal idősebbekhez vonzódom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Apa-Anyakomplexus
2012. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is az idősebb lányokhoz vonzódom. :D


15/f

2012. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még csak nem is biztos, hogy komplexus. Mit jelent a sokkal idősebb?
2012. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok és csak a 20 feletti pasik jönnek be 40 éves korig
2012. júl. 24. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a 20 feletti pasik jönnek be, önmagában nem lenne gáz, hiszen őket már lehet férfiként kezelni. Esetedben azért mondjuk egy 40 éves férfi valóban apapótlékot is jelenthet. Főleg, ha az az ok, hogy mellette érzed biztonságban magad. 14 évesen ez még nem egészen egészséges. Ha 30 körül is úgy gondolod, hogy 40 éves férfiak jönnek be, az már rendben van. Próbálj meg inkább a nálad 1-2 évvel idősebbek között keresni a többieknél komolyabban gondolkodó fiúkat.
2012. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Annyit méghozzá kell tennem, hogy 40 éves férfi vagyok, és én a magam részéről nem tudnék mit kezdeni egy 14 éves kislánnyal...
2012. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ellentétben az előttem szólóval nekem volna ötletem ... :P

Hol laksz? Írj privát üzenetet, ha gondolod. Szia

2012. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!