Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srac sulyzoterembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srac sulyzoterembe jar, kisportolt (izmos). Mellete Kuzdosportokal is foglalkozik akkor nektek vannak eloiteleteitek?

Figyelt kérdés
Van olyan velemenyetek h biztos agressziv,szteroidozik,verekedos,buta,kozonsege vagy hasonlo....

2012. ápr. 8. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az hogy búzavirág.
2012. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
látod ez jó kérdés én kondizom MMA-zok és nem tudom h ez mennyire jön be a csajoknak :D
2012. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ilyen véleménye van olyan valakiről aki nem azzal tölti a szabad idejét, hogy drogozik, vagy gengel a telepen, esetleg a fél napját a gépen játékkal tölti el , annak csak gratulálni tudok..


Szerintem példát kéne venni rólad nem pedig előítéleteket gyártani.


Attól még, hogy küzdősportot űzöl illetve adsz az alakodra, az nem jelenti azt, hogy agresszív vagy. Azt jelenti, hogy ha meg kell védened magadat, vagy a barátnődet akkor megtudod védeni.


Meg mi köze a testedzésnek, illetve a sportnak az intelligenciához?

2012. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az előítéleteket a filmipar és a média már belenevelte a mai lyeányokba.

Mellesleg egyáltalán nem függ össze az intelligencia és a kisportoltság. Ismerek olyat aki jár gyúrni és az agyából él(méghozzá meglepően jól)

2012. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek van előítélete, és még büszke is rá...
2012. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha peldaul nekem lenne egy lanyom es ha hazahozna a baratjat aki egy kigyurt gyerek+verekedni is tudna akkro nalam mar nalam MINUSZBA LENNE! Pedig en is uygan ilyen vagyok...
2012. ápr. 8. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy buta, az nem abból látszik, hogy sportos. Hanem például az írásából... ;-)


Másodiknak pedig üzenem, hogy az MMA az egy szabály rendszer, tehát nem tudsz "MMA-zni".

2012. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha egy srác sportol, főleg ha küzdősportot v. harcművészeteket. De alapvetően bármilyen srác hatalmas plusz ponttal indul nálam, ha sportol valamit. Én nem feltételezem senkiről, hogy na ez biztos egy agresszív pöts vagy egy agyatlan kigyúrt vadbarom, mert ismerek jópár küzdősporttal foglalkozó srácot, és azon kívül, hogy nem ilyen nyámnyila szerencsétlen ötvenkilós spb.uzik, akik sírva összefossák a bokájukat a barátnőjük mögött, ha rámordul valaki, iszonyú értelmes és intelligens srácok. Olvasnak, normálisak, járnak társaságba, lehet velük beszélgetni, tényleg abszolút igazi férfiak.

21L

2012. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
súlyzóterem...critical damage...:D
2012. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek pár ilyen pasit és semmi előítéletem sincs, max pozitív :)
2012. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!