Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szerettetek valakit, ő folyton csak bántott, és ez rányomta a bélyegét a többi dologra is? Hogyan vetettetek neki véget?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én már nem akarom őt szeretni, komolyan mondom gyűlölöm magam emiatt!! De egyszerűen minden nap rá gondolok, ha akarom ha nem.. :(


Amúgy a lányoknak mindig ez kell, a szenvedés.. a rendes, normális fiúk unalmasak nekünk. :D


De amúgy tényleg el szeretném már felejteni őt...

2012. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Legalább látod a lényeget! :) Különben egy szóval nem mondom, hogy nem szomorkodhat valaki azért, mert a hajdan jó kapcsolata mára elromlott. Bár abban biztos vagyok, hogy ha nem az izomköteg (hogy mást ne mondjak) nagyságát nézed, mikor megismersz valakit, azt ki kell szúrni, ha bunkó... Más kérdés, ha valaki tényleg ezt élvezi, hogy van egy gorillája, akivel dug párat, aztán szenved kicsit mellette, míg végül megcsalja egy másik tenyészcsődörrel... sok ilyen van, csak szebben szokták magukról ezt megfogalmazni. :)))
2012. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek az izomagyúak, én a vékony, gebe srácokra bukom. :D De amúgy értem a lényeget, hogy miről beszélsz... :)
2012. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként nem fura, hogy a csajok büszkén vállalják, hogy nekik a rosszfiúk kellenek, mert a jófiúk unalmasak, de ha egy srác azokra megy, akik mindenüket kiteszik, és úgymond bevállalósak, akkor lenézik őket, hogy persze, mert csak a könnyűvérű csajokra buknak. :)
2012. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rosszfiú... Én pl. nem csípem a macsó srácokat.. És nem is rohanok az ilyen nőcsábászok után. Egy srácnak legyen egyénisége. Az se baj ha jó fiú, és tényleg komolyan gondolja, de ne az a nyáladzó-gép legyen, aki 24 órában azt hajtogatja, hogy akar egy normális lányt, akit szerethet és megbecsüli...
2012. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A szerelem megszépít :) Én például mikor először láttam őt egyáltalán nem tetszett mint pasi, sosem buktam az ilyen típusra. És nem, nem macsó, még csak nem is sportos vagy ilyesmi. Igazából mindig abban reménykedek hogy hátha más lesz, de nem. Csak már eléggé unom, hogy ez mindenre kihat az életemben, mármint kedvetlen, letört vagyok :S Szerintem túl naiv vagyok, és a lelki bántást elviselem tőle...
2012. júl. 26. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!