Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötleteket tudnátok adni? Lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket tudnátok adni? Lent!

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű lány, nálam idősebb egy évvel.Régen egyébként sokat beszéltünk.Én eléggé belezúgtam neki viszont biztos nem tetszek.Én nem vagyok egy kigyúrt srác kb. 170 cm. magas vagyok(mondjuk még növésben vagyok) Ő kb 175 cm,de ez nem is igazán lényeges :D

Nekem még nem volt barátnőm,neki volt már egy pasija, aki egy kigyúrt magas srác.Most jön a pláné:egyik nap amikor sz@r volt a face 3 srác

"ilyen" srác írt az adatlapjára,hogy bocsi,de nem jó a chat... Na b+ mondom :D

Ezt tudván szerintetek próbálkozzak, vagy keressek másik csajt? :D



2012. júl. 24. 23:14
 1/7 A kérdező kommentje:
14/f
2012. júl. 24. 23:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próba cseresznye,különben az életben nem fogod megtudni hogy tetszel-e neki.
2012. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz, és dörgölj oda egyet. Különben úgy foglak hívni, hogy Betoji Pipi. Betoji Pipi vaagy!
2012. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Ha beszélgettél régebben vele, akkor simán legyűröd az izomagyakat, akik egyébként csak meg akarják fektetni.
2012. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miszter Eko csak azt ne! Kérlek :DD
2012. júl. 24. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írj rá, hívd el sétálni (azaz randira) és onnan alakulnak a dolgok magától.
2012. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nézz mélyen a szemébe, valahogy így: [link] majd mondd neki szépen lassan: UTÁLLAk
2012. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!