Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan puhíthatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan puhíthatnám meg a szüleimet, hogy együttaludhassunk?

Figyelt kérdés

Tudom már volt ilyen kérdés, de választ még nem sokat láttam...

Már azért is hazudnom "kell" szüleimnek, hogy hova megyünk, mert hozzájuk se mehetünk hivatalosan, az ő szülei persze tök lazák, az apukája mindig felveti, hogy ők elmennek moziba, hogy a barátommal kettesben lehessünk egy kicsit. Nagyon idegesít, hogy semmit nem engednek meg, pedig én már mindent megtettem.

Help! L/16



2012. júl. 24. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
az én csajom szülei is ilyenek voltak azért szakítottunk
2012. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még azt sem engedik hogy simán találkozzatok??
2012. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt engedik, de csak úgy, ha szabadtéren vagy nálunk a nappalinkban vagyunk.
2012. júl. 25. 00:09
 4/6 anonim ***** válasza:
ha félsz a mumustól akkor csak zárd be a szekrényt és biztos nem bánt:)
2012. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sehogy. még kiskorú vagy, ne próbálj rögtön nagy lánynak látszani, nem vagy az. várd meg szépen a 18-at, addig az van, amit anyuciék mondanak. de inkább menj babázni. még mindig jobb mint ha a saját babádat fogod szorongatni a kezedben 17 évesen, hacsak ki nem dobatod előtte a kukába a nőgyógyásszal. vagy kiírhatsz majd ide egy "terhes lehetek?" kérdést, eggyel több v kevesebb, úgyis olyan mindegy
2012. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na látjátok pont ez az... az ilyen csajok miatt nem hisznek nekem a szüleim. Így is úgy is lefekszem a barátommal, csak mondjuk így nem kutyafuttában kellene csinálnunk egy egy barátunknál.
2012. júl. 25. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!