Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan puhithatnam meg anyumat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan puhithatnam meg anyumat?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki tetszik, de anyum nemengedi h osszejojjek vele(nagyonnem)! A srac felver, de nemvenni eszre rajta(meg skinheadek is baratkoznak vele so...), es teljesen normalis, a szulei dolgoznak, o pedig jotanulo, de anyumat ez hidegen hagyja, es en meg szeretem ot. Hogy fogadtassam el vele? Mert eloszor nem sikerult mikor emlitettem neki...:( lecci segitsetek

ui: eleg szigoru anyum vam


2010. ápr. 18. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Anyudék ismerik a srácot? Ha nem, akkor mutasd be nekik, esetleg a srác majd mutat valamit amitől különlegesnek fogj édesanyád tartani és megváltozik a véleménye..

Pl.: Legyen udvarias a srác, ha éppen anyud csinál valamit akkor ajánlja fel segytségét.:D Legyetek ravaszak:D

Sok sikert!:)

2010. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
a cigány az cigány marad. anyádnak van esze és gondol rád.
2010. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

félvér mmint cigány? :O:O:O

hát nem irigylem anyádat...

2010. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igaza van anyádnak. Apád helyébe én már lelőttem volna a gyereket...
2010. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

szia.!

én ugyanebbe a helyzetben voltam!Addig elfajult a dolog h tönkretettem a családom,durván fog hangzani de anyukámmal összeverekedtünk is,nem álltak velem szóba a testvéreim nem volt mellettem senki!De én nagyon szerettem,mig a végén besokalt és lett mellettem egy barátnője ugy h nem is vettem észre.Végül ugyis hajlandó voltam vele lenni h van az a másik!Eltelt egy kis idő és felcsillant a szemem egy másik srácon majd igy tudtam elfelejteni!

HOgy megbántam -e?igen is meg nem is!Később rájössz hogy fiatal vagy jön jobb meg a szüleid lesznek a fontosabbak!

De valahol meg olyan szeretetet kaptam tőle akitől mai nem kapok senkitől!Visszanézve Jó volt vele,de ha belegondolok bánom mert mai napig ugy emlegetik hogy az a "cigó komád",igen sokmindent tettem ami nem volt helyes!

és én tudom hogy nem fog megváltozni a véleménye!sajnálom de ezt ell kell fogadnod!ha meg sikerülne is nem fogja beengedni a házatokba..

KITARTÁS...

2010. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Pacaaa válasza:

Oly mind1 hogy cigány vagy sem.

Cigány is lehet jó ember.. Ismerek páárat.

Persze olyat is amelyik lop,csal,hazudik.De nem csak ilyenek vannak.

Lényeg hogy szeretik 1mást.

Ülj le anyuddal és mondd el neki hogy te szereted őt.

Akármilyen szigorú is,nem zárhat be téged a szobádba és nem csukhatja rád az ajtót!

Egyébként sok szülő ilyen,és ezzel csak azt érik el hogy a gyereke titokban találkozgat emberekkel..

És akkor enyit az Anya-Lánya bizalomról

2010. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Attól, hogy anyukád szigorú, még nem lett mindentudó.


Tiszteletben kell tartanod persze, hiszen az anyád, de ennek ellenére merj vele szembeszegülni. Nyugodtan kezdj el járni a sráccal, legfeljebb nem kell elmondanod anyádnak.


Valahol Ő szívatja meg magát, ha kizárja magát az életedből a marhaságaival.


20F

2010. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

velem is volt már ilyen...

Csak tőled függ minden.. nem kell hozzá anyud engedélye hogy szerethesd az már egy másik dolog hogy eltilt tőle de ha ügyesek vagytok akkor anyud előtt eltitkolod a dolgokat és ha sokáig kibírjátok együtt akkor előbb vagy utóbb szerintem anyud is megbékél vele ha men nem akkor pedig csak azt éri el ezzel hogy az első adandó alkalommal elköltözöl otthonról és salyát életet élsz!

A másik megoldás hogy elfelejted és továbblépsz. Úgyis találsz mást akit még anyud is szeretni fog! Nálam ez utóbbi jött be :)Rajtad múlik a döntés

Sok sikert!

2010. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Cigány is lehet jó ember.. Ismerek páárat."

A halott cigány a jó cigány!

2010. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket! Am igaz, magyarokkozott is lehetnek olyanok, mint a cigok, de sajnos a cigok elinteztek h ilyennekgondoljuk oket, ezert nemajanlatos veluk kezdeni, de o mas..nemvenni eszre rajta belsoleh meg a beszeden se h az, meg a szulei se ugy nevelik...anyummal nagyon nehez beszelni foleg ilyenrol :( szurkoljatok..hameg megszivom akk legalabb szerzek tapasztalatot, es tobbet nemkezdek veluk, de solan mondtak h rendesnek nez ki, igy elsore is
2010. ápr. 20. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!