Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Csak neten láttam képeket róla, és pár szót írtunk egymásnak, de teljesen kiborulok attól, hogy nem tudom érdekelni őt... ha valaki megtetszik, azért nagyon odavagyok... hát ez szánalmas, mit csináljak? nem is ismerem... hogy lehetséges ez?

2012. júl. 25. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen a szerelem! (:

Bár én nem hittem a neten való ismerkedésbe, de úgy látszik van akiknek bejön. Ha pedig nem akar veled ismerkedni, akkor hagyd békén, főleg akkor legyél óvatos ha csak a neten láttál róla képet. Úgyhogy igazából nem is ismered.

2012. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
más néven plátói szerelem nem ismered az illetőd de szereted olyannak amilyennek elképzelted magadnak
2012. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ezaz, meg vetem az interneten ismerkedést... de hát én nem terveztem ezt... de ez olyan erős... tényleg olyan mintha szerelmes lennék... mondjuk ha első látásra lehet szerelem, akkor így sem olyan nehéz... egyébként vigyázok... de hát ha fake profilja is van, akkor is létezik valahol ez az ember. :o
2012. júl. 25. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!