Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden ilyen korú fiú ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ilyen korú fiú ilyen? Ha nem vagyok ilyen ne is próbálkozzak?

Figyelt kérdés
sziasztok ! azt hittem, rájöttem.. 16 éves vagyok soha nem volt még barátom.. élőben nem nagyon ismerkednek velem a fiúk de én se megyek sehova.. neten szoktam.. dícsérnek hogy szép vagyok és ha valakivel közös a szimpátia, hirtelen eltűnik.. pl most is hívtak talira de eltűnt az illető.. egy fiú ismerősöm azt mondja, hogy minden fiú ebben a korban csak a szexre megy és nem arra vágynak hogy szerelmesek legyenek.. és én nem ilyen lány vagyok, pláne hogy szűz vagyok még.. és nem azt jelenti hogy aszexuális vagyok de szerintem nem normális ha vki 2 hét után odaadja magát.. és én azon gondolkodtam hogy igen, lehet h a fiúk nem is szerelmesek, csak a lányok naívan.. bnőimnek se volt barátjuk és ábrándoznak pasiról..de a fiúknak ( ebben a korban 15-18) miért jó ha van csajuk? azért hogy megdöntsék őket? nem igaz ez mint a filmekben..csalódtam mert szerettem volna barátot de így soha nem lesz.. mindig akkor van ez ha vkivel kölcsönösen tetszem, de rájövök h nem azért tetszem hanem mert arra kellek.. olyan fiúval aki meg nem vonzz külsőre nem akarok járni nem akarom átverni, és minek járjak olyannal akit nem szeretek, nem tetszik? mert én csak külsővel és belsővel tudok szerelmes lenni.. velem van a baj?:(
2012. júl. 25. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem a kérdezőt. Az meg teljesen egyértelmű,h ha egy fiú nem vonzz ,akkor nem járok vele. Nem azt jelenti ,h a buz*uk a befutók . Xd
2012. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok,izmos,küzdősportolok.Csak tudd
2012. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16/F én egy tartós kapcsolatot keresek és nem szexet !De igen a töbségünk sajna ilyen
2012. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
://
2012. júl. 25. 15:00
 15/17 A kérdező kommentje:
mindenki érdeklődik a szex iránt nem ellene beszélek -.- csak sztem ehhez is idő kell nem?:O
2012. júl. 25. 15:01
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy bennem van a hiba, de én 3 hónapot vártam a barátnőmmel a sexre... De van olyan ismerősöm, aki fél évig várt, és már 3éve eggyütt van a bnőjével...

De sajnos nagyon sok fiú csak arra hajt...

18/F

2012. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor ne zavarjon,hogy masztizok..
2012. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!