Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek ismét "törtető"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek ismét "törtető"?

Figyelt kérdés

Régen megvolt ez bennem, fölényben éreztem magam a legtöbb emberrel szemben, az új társaságokban akaratomon kívűl középpontba kerültem, tudtam irányítani az embereket, úgy hogy észre se vették, mondhatjuk h manipulátor voltam valamilyen értelemben.

de valami okból kihalt ez belőlem, már csak egy szánalmas papucsnak érzem magam, aki a barátnőjét se tudja/akarja irányítani, és már senki tiszteletét nem élvezem, megváltozott minden, bár még érzem magamban ezt a "határozottságot" valahol mélyen, de nem tüdöm érvényesíteni.

a konkrét okát nem tom, viszont történt pár dolog az utóbbi évben amik eléggé megtörtek, lehet h köze van hozzá, viszont sz@arul érzem így magam


2012. júl. 26. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért akarod a barátnőd irányítani?

Nekem biztos nem jönne be, simán dobnálak.


Talán az a bajod, hogy görcsösen irányítani akarod még azt is, aki jó esetben a TÁRSAD kellene, hogy legyen! :)

2012. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert elvárják, persze nem úgy gondolom h megmondjam mit csináljon, csak én legyek a dominánsabb, páran dobtak már ezért, mert "túl egyenrangúnak" tekintettem őket, és pont ezért esett rosszul mert régen nem voltam ilyen. Most kb úgy érzem magam mint akit kiheréltek :S
2012. júl. 26. 15:27
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy 23 vagyok
2012. júl. 26. 15:27
 4/9 A kérdező kommentje:

de nemcsak a párkapcsolatokra gondolok, az életben is hamarabb belenyugszok vmibe, minth harcoljak érte.

aszem elmek egy ejtőernyős tanfolyamra, egy "kis" adrenalin megváltoztatja az embert :)

2012. júl. 26. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, én nőként azt szeretem, ha picit én vagyok a "dominánsabb". :)

Túl egyenrangúnak? Azon nem Nők voltak, hanem valami kisebbségi érzéses kislányok. :)


Ezt a butaságot meg szerintem olvastad valahol, hogy "elvárják". Férfi vágyálmok c. könyv, vagy ilyesmi.


De nem akarok vitatkozni! :)


Hm, olyasmit elvárhatnak, hogy LÁTSZÓLAG te legyél a domináns, de ez meg amolyan külsőség, és semmi tartalma, épp azért, mert ennek ellenére az ég világon mindenben ők döntenek..a nők. :)


Örülj, ha azt eléred, hogy megbeszélitek, és neked is van beleszólásod. ;D

2012. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"aszem elmek egy ejtőernyős tanfolyamra, egy "kis" adrenalin megváltoztatja az embert :)"


Ez jó ötlet. Meg amúgy is- az életben ne hagyd magadból kiveszni a tüzet, a szenvedélyt. Úgy egy nő számára is érdekesebb leszel, nem leszel unalmas.


Bár irányítani attól még nem fogod, de mindegy. :)

2012. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a nők esetleg olyan pasit akarnak,aki a többi pasival szemben domináns,de szerelme minden óhaját lesi:D
2012. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az életben az a szar, hogy ha valami egyszer elmúltál az többé sosem leszel. De minden éremnek két oldala van. Lehet, hogy megindultál a bölcsesség rögös útján :)
2012. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) örülök, hogy egytől egyik normálisak és hasznosak voltak, egyet is értek mindegyikkel.
2012. júl. 26. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!