Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek huszonéves korukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek huszonéves korukban volt az első barátjuk, párjuk milyen ütemmel haladtak a kapcsolat elmélyítésében?

Figyelt kérdés
tehát mióta ismertétek egymást mikor összejöttetek, és ezután mennyi idő telt el az első csókig, pettingig, szexig?
2011. febr. 20. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:
írjatok kort és nemet,hogy akkor hány évesek vtatok!
2011. febr. 20. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első komoly kapcsolatom kezdetekor 19 voltam, majdnem 20 és hát első éjjel sikerült elmélyíteni a dolgot.
2011. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát,én 20 leszek,és mi 7-szer találkoztunk,abból az utolsó 3 randi volt,a 3.randin jöttünk össze.És kicsit több mint 1 hónap után feküdtem le vele.Ő volt az első.

Türelmes volt,én 1 hónap után készen álltam a dologra,nem ő erőszakoskodott.

19/L

2011. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapja ismertük egymást, 2. randin csók, és kb úgy 2hó után petting, 4 hónap után volt szex.
2011. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na hogy öreganyátok is válaszoljon :)


2. randin csók

3. randin szex

6. hónap összeköltözés

1,3,5. év gyerek

5. év házasság a baba születése után (apuka akarta, hogy legyünk már "tisztes" család)


28-29 pár voltunk mikor megismerkedtünk. 34-35 évesek vagyunk. 6. éve nyúzzuk egymást :)

2011. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Öreganyátok :DDD

Végre egy válaszoló, aki nem kesereg és titkolja a korát, bírom a felszabadult embereket :)

2011. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Girlnextdor ***** válasza:
elso talalkan csok es petting...majd a mozi utan jo kis mocskos sex is:D
2011. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

1.randi már volt csók mert nagyon tetszett:)

2.hónap szex :)

és jövő hónapban leszünk egy éve együtt!s igazi nagy szerelem! :)

(20L)

2011. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!