Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmincas csajok, aki huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas csajok, aki huszonéves pasival van milyen okból, és jó e a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem zavar a korkülönbség? Nem érzitek, hogy egy huszonéves srác arcra kisfiús hozzátok képest? Meg vannak akik agyilag is. Az izmos testük miatt vagytok velük? Vagy mert aktívabbak?


Mi szól mellette, mi ellene?


2012. márc. 24. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Te a harmincas csaj, vagy a huszonéves kisfiúsarcú vagy?
2012. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Harmincas csaj:) De látom nem nagyon jönnek a válaszok:(
2012. márc. 24. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Én voltam eggyel.A szex nagyon jó volt,jó test,jó állóképesség,csókolózás kiváló:)Korkülönbség nem látszott kívülről.Viszont normális párkapcsolatra nem volt megfelelő:az élet más területein tapasztalatlan volt,hiába volt komoly,más felfogása volt,és egyre jobban idegesített hogy tapasztaltabb vagyok.3hónapig tartott.
2012. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó jó, de 31, vagy 39...
2012. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam eggyel.Nem látszott köztünk a külömbség csak 4 év.Nem volt kirívóan jó a teste, az ágyban sem mentem el,de jó volt.
2012. márc. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szundimano ***** válasza:
100%
33 voltam..ő 21! szerelem volt...vagy még most is az? nem tudom,mert nem léptünk túl rajta! válás alatt alakúlt ki. 17nek éreztem magam vele! nem zavarta a korkülönbség! Csók mennyei.szeretkezés?hát miatta lettem az a nő aki vagyok,első orgazmusomat neki köszönhetem! mi lesz? nem tudom,mert elvileg szakitottunk 2 hónapja,de még az előbb is beszéltünk! a gondolkodásban van kűlönbség,nem is kicsi! ez nem attól van,hogy 2 diplomám van...neki meg nincs! hanem a tapasztalat! viszont a lelke tiszta! imádom emiatt!
2012. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En most 32 eves vagyok es o, a fiu/ volt baratom most 27, tehat 5 ev diferenia javamra. 2 evet jartunk nagy volt a szerelem es nagyon jol mukodott, de pontosan amiatt, hogy o meg nem ugy gondolkozott mint en, hogy orokre egyutt maradni meg csalad es gyerekek, amiatt tovabb lepetem en. Mai napig tarsuk a kapcsolatot nagyon nehezen valtunk meg egymastol. nem birjuk, hogy ne beszelgessunk szinte nap mint nap es feltekenyek vagyunk egymasra, de nem lehetunk egyutt mert mas a felfogasunk az eletrol.
2012. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szundimano ***** válasza:

ez a ....nem bírunk elszakadni...ránk is jellemző! pedig közben volt egy "kapcsolatom",nevezzük annak... és féltékeny volt rá...de a kapcsolatom is...ezért a tegnap dobtam és most csak elvagyok...és az az érzésem elleszek egy ideig szépen ...lassan...

nem kell már többet átsírt éjszaka...hogy mi a helyes ,meg mi nem...

2012. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!