Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jóképű, izmos pasinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű, izmos pasinál lehet esélye egy nem bomba testű, átlagos arcú lánynak is?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
biztos.
2012. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Nem tudom, hogy jóképű vagyok-e, izmosnak talán izmos(nem az a batár állat, inkább az az arányosan izmos). De szerintem próbáld meg és nem veszítesz semmit, de ha küldesz képet, akkor többet tudnék mondani!
2012. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,ez bíztató:)

Habár kép nélkül tényleg nehezebb,de bocsi nem küldök.

2012. júl. 27. 21:54
 5/9 ASOT ***** válasza:
nincsmit :)
2012. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze szívesen! Semmi gond, a kép amúgy sem mindíg a legelőnyösebb, rólam is nehéz értelmes képet csinálni...
2012. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Velem inkább fordítva van:D
2012. júl. 27. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor legyen nálad mindíg egy kép és add oda a srácnak, akkor biztosan nem fog elfelejteni keresni!

Amúgy viccet félretéve, ha a képen jól nézel ki, akkor a valóságban is ez van, csak lehet van olyan pont amivel nem vagy megelégedve magadon! Ha tudsz és akarsz, akkor változtass, de minden srácnak más és más tetszik!

Én spec. amúgy imádom, ha a nőnek van egy pici pocija, az olyan kis aranyos és jó hozzábújni...., szóval nálam más a bomba test! :)

2012. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D:D

egyébként nem mondtam,hogy képen jól nézek ki,csak hogy képen talán jobb,mint élőben:)

naja mindenkinek más az ízlése:)

2012. júl. 27. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!