Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen egy jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen egy jóképű pasi? Miért mondjátok rá hogy jóképű és nem átlagos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Arányos az arca, szép a bőre, haja, szeme...
2010. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát leginkább a kisugárzása teszi azzá. Ha egy jó arc, és remek kisugárzás ehhez meg arányos test. ah :) Legyen karakteres arca. Én azt szeretem.:)
2010. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Arányos arc, szép szemek, dús haj, ápolt, elegáns, jól öltözött megjelenés, sármosság, magas termet, szálkás-izmos alkat. Pl. 175-185 cm és ahhoz 70-85 kg.
2010. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

a karakteres emberekre pont hogy nem mondják, hogy jóképű..

leginkább az üresfejű szépfiúkat szokták jóképűnek mondani, akinek szabályos az arca, semmi különös nincs bennük sztem.

2010. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ez izlés kérdés mindenkinek más jön be

pl én gyűlölöm a kék szemű szőke hajú parosítást fiúba mer én az vagyok csak lányba:D

csakis barna vagy fekte hajú legyen de ne hosszú:D

nekem van elvárásom nem fogom felsorolni:D

2010. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem 165 cm, nagy pocak, kopasz fej, buta arc, ronda nagy krumpliorr, ó-lábak...stb.
2010. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

dehogy a szépfiúk a jóképüek ők a helyesek

a karakteres arcú a jóképű és a sármos

2010. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sorold fel légyszi az elvárásaid szöszi:)
2010. febr. 24. 20:56
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a kisugárzása alapján szoktam ezt eldönteni:)

Meg a szeme!!(és a szája)

2010. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

a kedvenc pasi tipusom

a barna/fekte haj

a szeme mind1 a lényeg h kigyurt legyen és persze magasabb nálam én 170cm vok:D ne legyen kövér azoktól irtózok meg a hosszúhajuaktól is:D annyira legyen hosszu h belelehesse túrni a hajábaXD (én imádok ugy csókolózni:P)

a humora legyen nagyon is jó én minidg nevetek szal ha vmi bádog gyerekkel kéne egy térségbe lennem leütném szegényt ha nem tud miről beszélni halott a dolog:D

most igy hirtelen ennyi jut az eszembe sok dolgot kihagyatm de azok az alap h kedves stb stb

2010. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!