Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A korombeli lányoknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli lányoknak miért csak a huszon akárhány évesek tetszenek?

Figyelt kérdés

A korombeli lányoknak miért csak a huszon akárhány évesek tetszenek?

18F


2009. júl. 16. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem képesek komolyan venni a korabeli fiúkat. Sokszor okuk is van rá, ugyanakkor vannak nagyon komoly, felnőttesen gondolkodó 18 éves fiúk. Csak őket sokszor nem veszik észre. Szóval neked 15-16 éveseknél kéne próbálkoznod, de akkor meg vegyél egy kiló fuxot a nyakadba, köpködj, verj meg mindenkit, és lehetőleg fesd be a bőröd, hogy ezek a csajok imádjanak. Hát, ennyi idősen a legnehezebb csajozni, annyi szent... Aki korodbeli lenne, annak idősebb kell, akinél meg te vagy idősebb, annak meg valami rajra van szüksége. Én is emiatt szívok.
2009. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert férfira vágynak, olyanra aki érettebb tudja mit akar magabiztos, stb.. és ráadásul menöbb.. bár a 20 évesek közt is van olyan akikre az elözö dolgok nem igazak csak néhányan azt hiszik hogy ez igy van... nem mindegyik komolyabb egy 18 évesnél....
2009. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Aranylánc,Audi,BMW Az idősebb fiú fizeti a plázázást meg a szoláriumot.Lehet leszavazni plázacicák
2009. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolónak: Azért nem minden esetben van így. Én 18 éves vagyok, a barátom meg 32. na? ráadásul apakomplexusom sincs. egyszerűen csak vele érzem magam biztonságban,egy az érdeklődési körünk és abszolút intelligens. Sosem értettem meg magam a velem egykorúakkal. Igenis elég sok srác éretlen még 18 évesen is. Vannak persze kivételek, de én mondjuk sosem találtam meg őket.
2009. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, majd mi, 18 éves fiúk ráérünk 30 évesen csajozni... Akkor talán lesz ránk igényük a normális lányoknak. De ki akar 12 évet várni? Legjobb lenne már ma :)
2009. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
18 vagyok, és a mostani párom is ennyi. Eddig én is úgy voltam, hogy az idősebekkel éreztem jól magam (a barátaim többsége is 25körül van, persze vannak velem egykorúak is), de most benne mégis láttam valamit ami megfogott, és egyáltalán nem zavart a kora. Bár eleinte fura volt, mert eddig 8évvel idősebb pasim volt, de a drágám simán kenterbe veri, hiába fiatalabb nála :D
2009. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd ha 30éves leszek döglenek utánam a 12-18 éves lányok?Még csak 17 vagyok, de már most elketzdek erre gyúrni:D Viccet félretéve aki 30évesen a 18éves lányokat szedi fel az vagy beteg vagy tud élni.
2009. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!