Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki szomorkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki szomorkodik most valaki vagy saját maga miatt?

Figyelt kérdés
Ha van kedved írd le,hogy miért.
2012. júl. 28. 00:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én inkább már reményvesztett vagyok. Szeretek valakit, és nagyon jó lenne vele lenni, de én nem érdeklem, csak szórakozik néha velem, egyébként nem kellek neki...nem tudok túllépni rajta.
2012. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11-eske: a remény hal meg utoljára,azért én még reménykedek...

Viszont ha játszik veled,azt se szabad hagyni persze.Csinálj úgy mintha nem érdekelne a tag,ez néha beválik,most én is ezt játszom.

2012. júl. 28. 01:39
 13/17 anonim ***** válasza:
van... :(
2012. júl. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én most azért szomorkodom mert annyi fiú hívott már ide oda,én meg elutasítottam őket és most félek hogy egyedül maradok..
2012. júl. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igenn NAGYON SZOMORKODOM!

A BARÁTNŐM, AKI HOZZÁTESZEM Ő NEKEM AZ ELSŐ, SZAKÍTANI AKAR VELEM MOST A NAPOKBAN. NAGYON MEGROMLOTT A KAPCSOLATUNK, ÉS VOLT HOGY BUKÓ, HÜLYE, EGY SENKIHÁZI VOLTAM VELE SZEMBEN! :'(((

ÍGY MOST KÉT NAPJA NEM ESZEK, ÉS NEM ALSZOK, NAGYON MAGAM ALATT VAGYOK!!! FÉL ÉVIG VOLTUNK EGYÜTT, DE ÉN MÉG NAGYON SZERETEEM :'(( <33 18/F

2012. júl. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én szintén amiatt, hogy nem tudom, tetszem-e egy fiúnak =/ és még azért is mert már több mint egy hete nem láttam őt, és legközelebb csak jövőhét kedden látom...remélem. ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ez alatt az idő alatt valaki biztos lecsapja a kezemről és akkor bánhatom, hogy nem kezdeményeztem előbb =(
2012. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van, persze egy pasi miatt... állandóan ezen kattog az agyam.
2012. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!