Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, az baj, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, az baj, ha a sportolással a melleim is kisebbek lettek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat edzek + a táplálkozásom is rendben van, így már nem nagyon van rajtam zsír, ennek következtében a melleim is kisebbek lettek.

Viszont szép formás, feszes vagyok mindenhol.



2012. júl. 28. 21:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
nem baj :) én kimondottan ilyen lányt keresek
2012. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ilyen nők jönnek be a legjobban. Sportos, zsírmentes test, feszes, formás cicikkel. :)


26/F

2012. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok ám totál deszka! :)
2012. júl. 28. 21:32
 4/29 anonim ***** válasza:
Hát én férfi vagyok és nőiességet keresek egy nő testében de van aki másképp van ezzel
2012. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ha a nő testében már alig maradt zsír, elkezdi a mellben lévő zsírt is égetni(remélem nem túl idiótán fejeztem ki magam :D) amúgy nem baj, ha a tested szép, viszont a melleid is kisebbek... előfordul, és néha elé vonzó :)
2012. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A nőiesség szerintem nem csak a zsírban mutatkozhat meg...Ahhoz nagyon durván kell edzenie és szteroidoznia egy nőnek, hogy férfias legyen.
2012. júl. 28. 21:34
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mellmereten mulik, hogy vonzo-e egy lany, vagy sem.


Erezd jol magad a borodben! Ez a legtobb, amit tehetsz...

2012. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem a zsírosságra gondoltam nőiesség alatt hanem arra hogy azért vannak mellei de ahogy írtad hogy nem vagy teljesen deszka úgy már rendben van szerintem
2012. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ő széép!Bár a combjaim ettől karcsúbbak. :)
2012. júl. 28. 21:41
 10/29 anonim ***** válasza:
Ha hiszed,ha nem,én pont a sportosabb csajokat szeretem/szeretném,de eddíg nem ismertem egyet se.Akit ismerek,és szép,mind löttyedt segge van,és puha lába és hasa.A mell kissebbedés hozzá tartozik,de ha mindenhonnan menne le,csak onnan nem,aránytalanná válna.Úgyhogy szerintem ez nem akkora baj+ én nem vagyok mell párti én fenék párti vagyok,és abból a legjobb, a kőkemény...lenne.
2012. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!