Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti kezdeményeztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kezdeményeztek egy olyan lánynál aki tetszik nektek, de magasabb nálatok (kb.1 fejjel), vagy inkább nem mentek oda hozzá mert kisebbek vagytok nála?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én egy elég magas lány vagyok 176centi,és az a fiú aki tetszik egy fejjel kisebb nálam.Lehet hogy azért nem kezdeményez mert zavarja a különbség.
2010. ápr. 21. 19:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Hát engem tuti zavarna hogy magasabb a barátnőm, és szerintem sokan így vannak ezzel! Még Tom Cruise se engedi meg az asszonynak hogy magassarkút vegyen! Bár 194 vagyok és nem nagyon találkoztam még nálam magasabb nővel:) így nem tudom mennyire mérvadó a véleményem!
2010. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

én 178 cm vagyok.Nekem is bejön pár alacsonyabb fiú,de szerintem te sem gondolhatod komolyan ,hogy egy fejjel alacsonyabb fiúval járj:)

nekem volt 1 pasim,akivel 7 hónapig jártunk,de 7 cm különbség volt köztünk.Engem borzasztóan zavart...és amúgy is gátlásos voltam a magasságom miatt nagyon sokáig.De most hogy modellkedem már büszke vagyok rá:)

és van 1 pasim 4 hónapja aki 10 cmvel magasabb:D mellette jól érzem magam és őrülten szeretem is.Ha elfogadsz egy tanácsot,keress magasabb pasit.Ha alacsonyabb és netalán összejönne,csak idő kérdése hogy nagyon elkezdjen zavarni téged.


Egyébként sokan mondják nem a méret számít..:)keresztanyám fél 20cmvel magasabb keresztapámnál és már 20 éve házasok:D de furin néznek ki..szal van happy endes story is azért^^.

2010. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De a szerelem ellen nem tudok mit tenni,nem tudom elfelejteni,engem nem zavarna a különbség.
2010. ápr. 21. 19:43
 4/28 A kérdező kommentje:
Okos enged szamár szenved!!!!:D:D
2010. ápr. 21. 19:45
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
neked nem kell székre állnod a villanykörte cseréhez az biztos!
2010. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az biztos mert én lány vagyok,és nem nekem kell cserélni!!
2010. ápr. 21. 19:48
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a magas lányok sokkal szebbek(testileg)

mert arányosabbak:) nem véletlenül magasak a modellek is.

de ha neked a pufifánkok tetszenek..:D


18/L

a hosszúválaszos voltam

2010. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem pufi,hanem vékony.
2010. ápr. 21. 19:51
 9/28 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi az értelmes válaszokat,meg hogy együtt éreztek velem..
2010. ápr. 21. 19:52
 10/28 anonim ***** válasza:

ennyi gyereket XD... (a kommentekre értem)


válaszolva: én szerintem nem, mégpedig azért mert szerencsére nem vagyok rákényszerítve, mivel jómagam is 188 vagyok. ha alacsonyabb lennék, lehet hogy máshogy gondolnám. viszont jobb talán ha a lány alacsonyabb kicsivel, úgy természetes. amúgy meg persze szerelem nem ismer határokat, de kezdeményezésről volt szó, nem arról ha már szerelmes valaki :)

2010. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!