Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdeztek itt ilyet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdeztek itt ilyet ha nem is érdekelnek titeket a normális lányok?

Figyelt kérdés
Sok tucat olyan kérdést látok itt hogy miért nincs normális csaj, hol vannak a normális csajok. Stb nem értem hogy miért kérdezitek, mert a való életben pedig a "nem normális" lányokat preferáljátok.
2012. júl. 28. 22:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom van benne valami igazság ,de nem teljes mértékben...mert volt hogy már szerettem egy nem túl helyes srácot mert egy nyár alatt összeismerkedtünk és megfogott a belső tulajdonsága...és olyankor már nem érdekelt a külső! De ismeretlenül persze én is külsőt nézek mert nem tudom leszűrni egyből hogy na ez most nem olyan helyes de normális...mert ronda srácok is lehetnek bunkók!
2012. júl. 29. 16:18
 12/21 anonim ***** válasza:
Belső alapján lányként nem tudsz beleszeretni vkibe, ha a külseje nem jön be... lehet h szimpatikus volt az illető, de szerelmes biztosan nem voltál belé. Először tényleg csak a külsőt tudod nézni, csak az a baj, h ha nem néz ki jól, akkor rögtön eldől, h csak haver lehet, ha jól néz ki, akkor meg belsőre is tökéletesnek látjátok.
2012. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nálam nem így van ,mert van egy csomó fiú aki marhára jól néz ki de belsőre nem jön be ők hiába nyomulnának rám...nekem kell hogy értelmes és jófej legyen egy srác nem szeretem a kőbunkókat...
2012. júl. 29. 16:29
 14/21 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, h egy lány kifejezetten az értelmes srácokra bukik. Látszik, h nem ismered magadat. Lehet akármilyen értelmes egy srác, ha nem néz ki jól, és pénze sincs, nem fog kelleni senkinek.
2012. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
miért nincs olyan? pedig nekem tényleg az értelmes srácok jönnek be...
2012. júl. 29. 16:42
 16/21 anonim ***** válasza:
Láttál te már valaha csúnya, alacsony, nem túl gazdag srácot bnővel, az értelmi szintjétől függetlenül? Mert én nem.
2012. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
igen láttam már..bár az anyagi hátterét nem kérdeztem meg...de nem lehetett valami gazdag ,vagy legalább is nem nézett ki annak ...
2012. júl. 29. 16:57
 18/21 A Ferike válasza:
normális lányok írjatok én titeket preferállak ... :))))
2012. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Hanariko ***** válasza:

"Csak azért, mert a normális lány alatt nem az aszexuális, prűd lányokat értem, akik még szopni sem hajlandóak annyir szexellenesek sajnos.


Na én ezért untam meg a túl komoly, szent lányokat, a ribik meg sajnos megadnák azt, amire igazán vágyik egy férfi."


Ja szóval csak két véglet létezik: a normális, aki szerinted frigid fap*na meg a ribi.


Hűűűha... o.O

2012. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Hanariko ***** válasza:

vagyis úgy akartam írni hogy a frigid és a r*banc, de akkor meg miért nem a köztesből keresel, AKI A NORMÁLIS?

Ki mondta, hogy szent lányokkal kell ismerkedned?

2012. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!