Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon találhatnék-e ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon találhatnék-e ilyen lányt valaha is, aki hagyná, hogy szeretgessem csak úgy?

Figyelt kérdés
Jó lenne már újra közel érezni egy lányt magamhoz és arra gondoltam, hogy keresek olyan lányt, akinek szeretethiánya van és örülne, ha például időnként megölelgetném és megpuszilgatnám, de nem történne több, ha nem akarja.

2012. júl. 29. 09:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsónak igaza van. Régebben amikor még bevettem a lányok szöveget arról, hogy a kedves, érzelmes fiúkhoz vonzódnak, és udvarias, előzékeny, kedves, gyengéd voltam velük, akkor érdekes módon mind csak barátnak tudott elképzelni, vagy nem érezte a szikrát és egyéb ilyen marhaságok. Érdekes módon, amióta kicsit flegmább, bunkóbb vagyok, azóta jelentősen nőtt a sikerességi rátám.
2012. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát ez kib@szott jó! :(
2012. júl. 29. 10:43
 13/17 anonim válasza:
azért ne álltalánosítsunk! Mindig van kivétel
2012. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti találhatnál:). Igenis kell a lányoknak h szeressék. Nekem is jó lenne már ha valaki szeretgetne, dehát nincs senki :/.
2012. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De van, utolsó, csak nem veszed észre, mert nem néz ki elég jól.
2012. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy hány éves vagy.
2012. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Engem megtalalhatnal. :3
2018. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!