Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető voltam. Hogy dolgozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Nem így indult, nem tudtam, hogy az vagyok, aztán kidobott.Tudom ez a szeretők sorsa, naiv voltam.Utólag én is belátom.Azóta viszont depressziós vagyok, önbizalmam nulla, nem hiszem, hogy értékes lennék, hogy lehetne szeretni engem, hiszen csak úgy eldobott, játszott velem. Nagyon megalázónak érzem.Hogy tudnék túllépni ezen?

Kérlek rosszindulatú kommenteket ne írjatok ,én is tudom, hogy hülye, naiv kislány voltam.Egyáltalán nem másztam bele a kapcsolatukba, nem vagyok ilyen.Csak egyszerűen elhittem azt, amit hazudott nekem.22/L


2012. júl. 29. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz rosszindulatú kommentet, rossz helyre írtál.
2012. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 AvernusTriad ***** válasza:

Nézd objektíven a helyzetet. Hazudott, átvert, kihasznált. Ez téged minősít, vagy őt? Ugye, hogy őt...

Fogsz találni valakit, aki értékelni fog, ne aggódj :)

2012. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy rendes pasit, és ne sajnáltasd magad.

Szert tettél egy értékes élettapasztalatra. Ha szeretted is, az egy hazugságra épült, tehát nem őt szeretted, hanem azt a képet, amit kialakított benned magáról.

Foglald le magad, pl. keress egy sorozatot, és nézd meg az első 3 évadát egyhuzamban, aztán mehetsz is aludni.

Lényeg, hogy ne ezzel foglalkozz.

2012. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen, csak megbélyegeztek.én vagyok a k.urva, aki szétszedi mások kapcsolatát.még a srác is úgy állította be, hogy én csábítottam el. kerülnek az emberek, nagyon rossz érzés.
2012. júl. 29. 13:28
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes,itt nyafogsz,pedíg te voltál a hibás,mindenkinek tudnia kell,ha más nem,tudat alatt,hogy a szerető nem lesz más,csak szerető,vagy ha mégis,nem bízhat meg soha a másikban teljesen,mert egyszer már volt szeretője...
2012. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 AvernusTriad ***** válasza:

Rossz duma. Ő tudta, hogy kapcsolatban van, neked nem kellett tudnod. Még ha te is másztál volna rá, akkor is övé lenne a nagyobbik része a felelősségnek.

Egyébként meg mit érdekel téged, hogy minek tartanak? Nem tettél olyat, amiről tudtad, hogy rossz. Járj egyenes háttal - nincs miért leszegni a fejed.

2012. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha neked hazudott nagyközönség előtt miért vállalná fel, hogy ő kezdett ki veled, ő nem az a fajta, erre már rájöhettél volna.

Ha tudod kerüld azt a társaságot, tudod: minden csoda 3 napig tart. Előbb utóbb találnak más témát amin csámcsogni lehet.

2012. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
már mért lennék én a hibás? mondom, hogy nem tudtam, hogy az vagyok.ez az , hogy senki se hisz nekem.persze, csakis én lehetek a hibás.
2012. júl. 29. 13:45
 9/16 AvernusTriad ***** válasza:
Te IS hibás vagy, ez nem kérdés. Csak nem te vagy a fő bűnös.
2012. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Hole Hunter ***** válasza:

Ne nyafogj kislány! Már több lettél egy tapasztalattal. Semmivel sem érsz kevesebbet bárki másnál! Bizony a nővé válás útja nem egyszerű, de nem is kilátástalan. Neked is sikerülni fog. Csak arra figyelj, hogy az előző pasi gyökérsége ne hasson ki a majdani többire! Fel a fejjel!

Nincs veled semmi baj. 44/VP

2012. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!