Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orális szextől is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szextől is lehet AIDS-et kapni, mégis olyan sokan csinálják gumi nélkül, akkor ez nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bulikra, ahol egyéjszakás kalandok vannak, senki sem szokott szerintem szopáshoz gumit húzni, de akkor ez elég veszélyesnek hangzik. Mellesleg, van már ellenszer AIDS-re? :D
2012. júl. 17. 13:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Sok ismerősöm van akinek volt sok ilyen "kapcsolata", és semmi bajuk.
2012. júl. 17. 13:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk? Lehet, hogy a fele hiv fertőzött. Olvass már utánna az aids-nek
2012. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, semmi bajuk, 30-40 éves emberek, akik fiatalkorukban dugtak össze vissza, meg még mostis, és semmi bajuk.
2012. júl. 17. 13:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg ennyi erővel csókolózástól is lehet AIDS-es valaki, még ha nem is egyéjszakás a kaland hanem pl első csók a szerelmedtől...
2012. júl. 17. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Az AIDS nemi úton terjed, nyállal és testnedvekkel esetleg akkor, ha 4-5 literről van szó, de az esélytelen. Mielőtt kérdezel, tájékozódj!
2012. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálom: egy tizenéves lány vagy, aki ribanckodni akar, esetleg már megtette, és most aggódik, hogy lesz-e valami egészségügyi hatása. Nos, a nemi betegségeket orális szex útján is el lehet kapni.

Lehet felhozni példákat, hogy 10-20 éve X meg Í sem kapta el, na de mint tudjuk egyrészt ez téged nem véd meg semmitől, másrészt meg az uniós csatlakozás óta elég sok ilyen-olyan afrikai, ázsiai menekült jött ide, akik a kislányoknál igen nagy népszerűségnek örvendenek, így a HIV fertőzöttek száma jelentősen megnőtt.

Én kétszer is meggondolnám, már csak ezért is.

2012. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok xD miért hiszi mindenki hogy lány? Üzenetet is kaptam már h pesti lány vagyok e.... Pont azért írtam mert útánaolvastam, wikipédián is, írta 2007 ben 30 valahány millió AIDS es volt és ebből 2, valahány millió halt meg. Írta hogy terjed: vér, ondó, előváladék, hüvelyváladék és anyatej
2012. júl. 17. 18:21
 8/9 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt :)

Itt keress rá az AIDS-re

[link]

2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ebből sem derül ki, hogy terjed e orálisan--
2015. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!