Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok és bövebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok és bövebb infó lent de készüljetek fel hogy hosszú és egy jó pár helyesírás is lesz! Köszönőm előre is a válaszokat!?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves fiú vagyok és gondolom hogy most estem át az első párkapcsolatomon. De nem is huzom az időt.

Ezelödt najdnem egy éve ráirtam egy társkereső oldalon egy lányra. Azyán egesz tegnapig csak képen ládtuk egymást és sokat SMS-eztünk stb. mivel elég messze lakunk egymástól olyan 100 km-re ha nem több. Tegnap taliztam a lánnyal (de én azelött már beleszeredtem csak nem mondtam) és hát mivel én is olyan félénk meg nem nagybeszédes és ő is az nem sokat beszéltünk és nem is mondtam ell hogy szeretem. Aztán 8 körűl hazakisértem stb. Aztán még azutá SMD-eztünk és akkor mondtam el hogy szeretem... Ma pedig rámirt egy nekem rossz hírrel hogy van egy srác aki neki tetszik és elég kőzeli barátja is. Aztán itt jött hogy gondoltam hogy annyi és mivel elég érzékeny vagyok még sírtam is :S . Most meg akkarok nég vele utojára talizni és hát fogunk is. Csak annyit kérdeznék töletek hogy holnap mennyek haza mármint futamogyak meg vagy még maradjak és fogadjam el barátnöm ként ami nagyon nehéz mivel most is szeretem :S.



2012. júl. 29. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ásd el magad...ja és először tanulj meg írni..
2012. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondam lesz helyesírás mivel gyorsan írtam + telefonról köszönöm.
2012. júl. 29. 18:45
 3/14 anonim ***** válasza:

mondd le...de öcsi nem kellett volna elmondani neki hogy szereted mert még korai tudom hogy tetszik neked meg minden..de ezzel rontottad el lehet..


mond le semmi értelme...idővel elfelejted

2012. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem neten kéne ismerkedni

keress valakit a közeledben

2012. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy telefonról írsz, megnyomhatod kétszer a T betűt, ahelyett, hogy DT-t írsz. Miért? Mert ÚGY HELYES.

Addig ne csajozz, míg helyesen írni sem tudsz, mert csak kis butus ribancokat tudsz összeszedni.

Nálam alap dolog, hogy egy normális fiú tudjon már helyesen írni, mert hiába az izmos kocka has, ha üres a fej...

2012. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

tudod a hejesírási híbák befolásojják aszt hogyacsaj megkedvele vagy sem. 16 évessenn már ilik ismernia magyar hejesirás szbájait! Ha eggy srác igyir nekem akkkor azt lehethogy dobom egy okos értelmes srácér. Ha egy 16 éves lány aki esetleg gimibe jár és elolvassa az írásodat, biztos bedobja, hogy van egy másik srác, még ha nincs is.


Szerintem senki ne is várja el, hogy nem fognak trollkodi vele, még ha fel is hívja a figyelmet arra, hogy lesznek hibák az írásába. Ott a jobb egér gomb, és kijavítja a helyesírási hibákat. venni kell a fáradságot, ha komoly válaszokat vártok.

Egyébként, egy lánynak szüksége van a dumára. aki kukáskodik vele, azt valószínű, hogy lepattintják.

2012. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel, mert még nem ismeritek nagyon egymást! Sok sikert :)
2012. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

és milyen volt először találkozni vele ? :)

ne add fel !!

2012. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na ennek a találkozásnak is vége lett. Hát azt kell mondjam hogy számítok valamit a lánynak mivel én rendeztem ezt és ugy írtam neki hogy: Ha számítok neked valamit akkor eljösz... . Fiuk szerintem ennyi mivel az a srác jobban néz ki mind én mivel ő ki van gyúrva én pedig annyira nem. Barátként meg nehéz lesz a lánnyal bánni én feladom összepakolok és megyek a jó büdös francba ahova való vagyok. Amugy köszönöm azt a pár biztatást.
2012. júl. 29. 19:46
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és az utolsó válaszolónak csak annyit hogy nagyon jó és szép. Balekk vagyok ennyi. Sziasztok.
2012. júl. 29. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!