Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mennyire gáz (kép lent)?

Figyelt kérdés

1 hónapja elkezdtem hasra/mellkasra edzeni, és azelött is csináltam képet, de akkoriban meleg volt és pucér voltam szóval nem akartam felrakni XD


Tudom nincs jó felsőtestem, de kissé hülyén néz ki, szerintetek gáz?



2012. júl. 29. 19:08
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
2012. júl. 29. 19:09
 2/30 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, de szerintem nagyon 17f
2012. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Kissé nyüzi vagy, de ha ráállsz az edzésre akkor akár egész jó is lehet. (mivel alapba szélesek a vállaid.

Hajrá-hajrá!

2012. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha már gyúrsz normálisan csináld, ne csak divatgyúrós legyél, hanem mindenre eddz.
2012. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
ha ezentúl rendszeresen eljársz edzeni és kicsit jobban gyúrsz akkor az majd meghozza a gyümölcsét :)
2012. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Igazából nem izomra megyek, kicsit fel akarok szedni + azt akarom elérni, hogy ami "rajtam van" ne legyen zsír.


Most kb ha megnézed a mellem részét, a vége izom, az eleje meg nem, ezért néz ki hülyén.

2012. júl. 29. 19:14
 7/30 anonim ***** válasza:
nem akarlak megsérteni, de elég gáz. vedd komolyabban az edzést, és sokat elérhetsz. én sokkal kevesebbről indultam, és nagyon sokat elértem egy év alatt, szóval kitartás:)
2012. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

zóna pocok:


Igazad van, de lejtájon (far/láb) elég nagy combjaim vannak mert naponta biciglizek vagy 2km-ert. Szóval ami marad az csak a felsőtest (mellkas, váll, has)

2012. júl. 29. 19:22
 9/30 anonim ***** válasza:
Bicepsz/tricepsz nuku? :D
2012. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
a kart és a hátat kihagytad. a derekadra is eddz mert az nagyon fontos
2012. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!