Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mennyire gáz (kép lent)?

Figyelt kérdés

1 hónapja elkezdtem hasra/mellkasra edzeni, és azelött is csináltam képet, de akkoriban meleg volt és pucér voltam szóval nem akartam felrakni XD


Tudom nincs jó felsőtestem, de kissé hülyén néz ki, szerintetek gáz?



2012. júl. 29. 19:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Jány is vót a válaszolók között amúgyan? Már csak azért, mert ők (mi) lettünk megszólítva.
2012. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

a vállad széles, ez jó pont. De nekem kissé nőies az alakod, vagy nem is tudom. mindenesetre ha kitartóan csinálod, szerintem meg lesz a gyömülcse:)

18/L

2012. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Súlyt emelni nem, felsőtestet borotválni igen?

Most erre mit mondjak?

2012. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
borotválni? Egyik felmenömnek se szörösödött soha a mellkasa, csak a köldöktől lefele.
2012. júl. 31. 20:48
 25/30 A kérdező kommentje:

de amúgy az a baj hogy az átlag feletti pasikhoz hasonlítatok.


Én nem izomállat akarok lenni, csak egyszerűen nem szégyenkezni a leendő csajom elött. Ezért edzek most gőzerővel.


Am. azért olyan "egyenletlen" mert kevesett ettem eddig, lelki problémák és szürke hétköznapok miatt. Most kezdtem el igazán enni, mert az edzés meg is hozza az étvágyat. Azelött napi 14-15 órát aludtam, és kb napi 1x ettem.

2012. júl. 31. 20:53
 26/30 A kérdező kommentje:

hú-hú, azt hiszem, elkell kezdenem komolyan kajálni. Hiába formásodik a poci, ha oldalt olyan karcsú vagyok mint egy zombi. Talán ha hízok 5-10 kilót, akkor elérem a 178-180/72-t.


Ez a kép mindent elárul:

[link]

[link]

[link]


Eléggé ufo-s kezdek lenni. De az az érdekes, ha nem fényképezném magam, észre se venném...

2012. aug. 5. 14:42
 27/30 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik az alakod, kérd ki edző tanácsát, hogy tudsz hasra formálni!!! Nőies!!
2012. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
poci?hát nem csak az alakja nőies...
2012. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

404 Not Found


nginx/1.0.4

2012. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Szándékosan töröltem a képeket, hiszen a kérdést nem úgy értelmezik a legtöbben, mint azt kértem.


A kérdés ez volt: Gáz-e? Nem az, hogy férfias, vagy esetleg be-e jön, vagy hogy gerjedtek-e rá, mert az egyátalán nem érdekel, hiszen van kiszemelt nőm.


A kérdés arra ment ki, hogy ha meglátnátok a strandon nem szólnátok semmit, vagy megjegyeznétek magatokban hogy "gáz".


De ehelyett olyan infokat kaptam hogy "nőies", meg a másik, hogy fiú nyilatkozza hogy gáz, mikor egyátalán nem érdekel, hogy ő mit gondol, mikor strandon néz.

2012. aug. 13. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!