Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mennyire gáz (kép lent)?

Figyelt kérdés

1 hónapja elkezdtem hasra/mellkasra edzeni, és azelött is csináltam képet, de akkoriban meleg volt és pucér voltam szóval nem akartam felrakni XD


Tudom nincs jó felsőtestem, de kissé hülyén néz ki, szerintetek gáz?



2012. júl. 29. 19:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szia, nem a felsőtesteddel van a baj, hanem a felsőtest, csípő derék arányoddal:S Szinte már nőies. Látszik, hogy tizenéves lehetsz. Vigyázz, ennyi idősen ne vidd túlzásba a gyurmát, mert fejlődik a tested.
2012. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
És kérd ki valami edző tanácsát is, mert lehet, nem jó helyre edzel!!
2012. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Csinálj otthon fekvőtámaszt, hasprést, kitörést és ezekkel már sokat lehet LÁTHATÓAN fejlődni, saját tapasztalat. Mellette kajálj minél húsosabban. Igaz nem minden izomcsoport lesz megdolgozva de hatni fog ez is, ha nem mész konditerembe.
2012. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
18 vagyok, nem kis tizenéves.
2012. júl. 29. 19:39
 15/30 anonim ***** válasza:
Mostanában mekkora divat lett az edzés. De legalább edzene értelmesen a sok... Ha edzel, akkor mindenre.Kőkemény 2km, az azért valami :DDDDD
2012. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Még jó hogy a kérdés röviden arra irányult hogy:


Ha elmegyek strandra:

-inkább ne vetkőzek le

-vagy azért még levetközhetek


Szó se esett az izomról.

2012. júl. 29. 20:00
 17/30 anonim válasza:
Hát strandon egy pólós emberkénél senki nem néz ki hülyébben, de a helyedben kezdenék valami magammal azért.
2012. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nekem a tizenéves a 19ig tart... Bizony addig igencsak fejlődik a tested, hiába a 18 a nagykorúság itt Magyarországon.
2012. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Azért a mostani kép:


[link]


Szerintem még mindig nagy haladás az 1 hónappal ezelöttihez:


[link]

2012. júl. 31. 19:32
 20/30 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 1 hónap alatt ne akard kigyúrni magad, mert nem lehet. Nyomjad keményebben, kitartóbban, és kb 6 hónap múlva gyere vissza.
2012. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!